Cizinec ochoten ručit za vás před bankou?


Vydáno: 10.11.2016 | Aktualizace: 10.11.2016

V zemi je skutečný úvěr boom. Čeští občané jsou ochotni půjčit si peníze od bank na nákup drahé, od mobilních telefonů a vysavačů a dokončovací stroje a bydlení.
na trhu spotřebitelských úvěrů v plné mistrovských podvodníci. Jak se stal jejich obětí?
Noviny bez reklamy a internetové reklamy teď plný zpráv "pomůže získat bankovní úvěr v jakémkoli množství," "provádět ručitele." Trik spočívá v tom, že jelikož žádné banky inzerují své služby, půjčit si peníze, které dávají není pro každého. A pak jako štěstí - zprostředkovatele, který za malý poplatek budete muset promluvit s někým v bance, řekněme, že jste dobrý chlap, a on může vzít peníze - se vrátí do penny.
V tomto návnadu a chytil spoustu lidí.

Vypočítat a podvodníci odlovu je velmi obtížné. Koneckonců, jen vlákno, pro které vyšetřovatelé mohou zabavit - mobilní telefon uvedený v oznámení. Ale jen zřídka podvodníci rekordní počet jeho jméno - je to někdo jiný pas.
Proto, aby nepodléhal s návnadou podvody a nikdo předávat své dokumenty. Cestovní pas občana právo odstranit pouze policii, a to i tehdy, pouze pokud máte na trestní věci.

Nezapomeňte si přečíst smlouvu před podepsat. I v případě zatlačení a strach, to vše s stejné, jako byste chtěli vzít úvěr. Věnovat zvláštní pozornost na místo dokumentu zadali v malým písmem. Typicky, "neviditelná" podmínky se skrývají tady.
Zeptejte se svého bankéře vysvětlit nesrozumitelným jazykem. S ním vzít kalkulačku a jak přepočítat vše.
Zeptat, kolik údržba bude stát v úvahu, když termíny jsou zasílány měsíční platby a jakým způsobem potrestáni zpoždění.
Dotazy nebo možnost předčasného splacení úvěru a za jakých podmínek (některé banky také vyžadují kop).
Požádat, aby vám ukázat splátkový kalendář úvěru před podpisem smlouvy - že může posoudit, kolik skutečné peníze a za to budete muset zaplatit. V případě, že plán později slibují odesílat poštu, je možné, že najdete ošklivé malé překvapení.