Chyby při vypořádání půjček online.


Vydáno: 01.12.2016

Navzdory skutečnosti, že splácení úvěrů on-line dlužníkům zdá srozumitelný a přístupný postup, ale ne vždy platit včas platby, i když mají stálý příjem a může si dovolit včasné plnění služby úvěr. A ve většině případů je to způsobeno tím, že připouštějí, závažné chyby v vydělávat peníze nebo nemají dostatečnou pozornost procesu vykoupení, zapomíná, aby zajistily, že peníze dosáhl konečného příjemce.

Chyba při stanovení data platby.

Pro dlužníka, že usnadní posouzení jejich finanční kapacitu, aby zaplatil dluh, když uděláte žádosti o úvěr a široký výběr období a splátky mu okamžitě poskytnout informace o datu zavedení povinné platby, která vládne pozdní splátku úvěru.

Ale pokud splácet bankovní úvěry spíše přijít k oddělení a podrobnosti provést požadované úhrady, MFI, které se specializují v on-line úvěrů, pro pohodlí dlužníků nabízejí širokou škálu způsobů, jak vydělat peníze z hotovostní platby půjček a konče bezhotovostním převodem na některé detaily ,

Na jedné straně je to velmi výhodné pro uživatele, protože každý si může vybrat tu nejlepší variantu úvěru. Na druhou stranu, ne všichni dlužníci brát v úvahu načasování těchto plateb, ačkoli měnových finančních institucí a informovat je, že peníze nemůže být připsána okamžitě, a ještě několik dní.

Nejčastěji se jedná o případ, kdy je platba bankovním převodem úvěru a peněz může dosáhnout věřiteli do 3-5 pracovních dnů. To naznačuje, že když je úvěr není nutné zatáhnout poslední den platby platby, a to zejména v případě, vydělávání peněz je metoda, která neznamená okamžitý převod peněz.

Chyba ve výpočtu konečné dlužné částky.

V závislosti na tom, co způsoby splácení úvěrů on-line poskytuje IFO zákazník může provést platbu vzdálenou cestu tím, že platby přes bankovní karty s elektronickou peněženkou prostřednictvím platebního systému nebo prostřednictvím samoobslužného terminálu.

Ale zprostředkovatelé, kteří spolupracují s mikrofinansistami, přičemž často dodatečný poplatek pro provádění takových plateb, protože zákazníci ne vždy vědí. To vede k tomu, že MFI nepochází celý objem finančních prostředků zůstává vynikající část dluhu, který okamžitě plynout úroky z prodlení.

Aby se zabránilo takovým situacím na svých internetových stránkách mikrofinansisty vždy zveřejňovat informace o poplatky bank a platebních systémů přijímat platby na splacení půjček. Další věc je, že dlužníci zřídka dávat pozor na to, výsledná uznat vážné chyby.

Nedostatečná kontrola při splácení úvěru.

Chcete-li dostat do problémů může být v případě, že dlužník bude platba provedena včas a správně vypočítané dlužnou částku. Vzhledem k tomu, že úvěry MFI jsou vypláceny prostřednictvím zprostředkovatelů, tam je vždy riziko, že dlužník obdrží platbu pozdě, nebo dokonce nelze odeslat, protože příjemce, který způsobí vznik nedobytných pohledávek.

To znamená, že nelze brát na lehkou váhu proces splácení úvěrů, protože vždy existuje pravděpodobnost vyšší moci ovlivnit schopnost dlužníka splácet včas (například z důvodu technické poruchy peněz půjde nelze projet 1-2 dny jak byla vyhlášena v rámci programu, a o týden později a celou tu dobu MFI budou narůstat úroky z prodlení).

Proto, aby se nestali dlužník za 2-3 dny po zaplacení úvěru Je užitečné, aby se ujistil, že IFI přijal platbu, které pokrývají v plné výši závazku. V opačném případě bude nutné zjistit, kam peníze šly (předložit pro sledování platbu) a vyžadují, aby společnost odepsat úroky z prodlení, projevující se jako důkaz o úvěrových pohledávek obdržení platby.