Chcete-li zavřít úvěr jiný úvěr?


Vydáno: 03.10.2016


Postup, ve kterém je jeden kredit vydán za účelem uzavření druhého se nazývá refinancování. Jejím hlavním cílem - snížení konečné přeplatek díky novému úvěru za výhodnějších podmínek. Kromě toho může dlužník změnit podmínky jádra, snížit nebo zvýšit měsíční platba termín problému.

Ukončete ostatní úvěrové půjčky mohou nejen české banky, kde je úvěr oformlyavsya, ale v jiné bance nabízet refinancování. Přepis může být i smlouva o úvěru a několik. Typ půjčky mohou být různé. Existují programy, které vám umožní refinancovat kontokorentů, půjčky na auta, spotřebitelské úvěry a je určen pouze pro úvěry na bydlení.

Jak refinancovat?

1. Vyberte banku v České republice s atraktivními podmínkami.

Ujistěte se, že počítat všechno je v pořádku, s ohledem na veškeré provize, pojistné a další náklady na vytvoření nového úvěru. Chcete-li provést postup pouze tehdy, pokud je to opravdu výhodné.

2. Poté posbíráte dokumentů.

Tvorba refinancování je prakticky totožný s získání jakékoliv jiné půjčky. Dlužník musí shromažďovat následující dokumenty:

cestovní pas;
Výkaz zisku a ztráty;
certifikované práce;
Pomoci charakterizující počáteční úvěr.
V případě opakovaných zakázek, pak každý daný samostatnou poznámku. Dokument by měl obsahovat informaci o datu vydání, úroková sazba na zbývající dlužné částky z měsíčních plateb, které dlužník dělali opožděným platbám, detaily uzavřené půjčky.

3. Po převodu dokumentů do banky vyplněným standardním formuláři o úvěr.

Je-li žádost schválena, to je poslední etapou refinancování. V rukou dlužníka neobdrželi po podepsání dokumentace požadované finanční prostředky převedeny do účetní závěrky za předchozí půjčky s ohledem na předčasné splacení. Poté, co je považováno za to refinancování, které mají být provedeny. Žadatel dostane novou úvěrovou smlouvu a zaplatit dluh bude mít jinou banku.