Chcete-li koupit, nebo ne auto úvěr?


Vydáno: 15.09.2016 | Aktualizace: 16.09.2016

Nákup auto úvěr dnes - to každý den. Podle statistik, každý třetí smlouva prodeje automobilů se provádí stejným způsobem. Auto snadno dostupné, i když si koupíte vozidlo není v kabině, a jednotlivec. Nepochybně, nákup na úvěr je pohodlné, protože není nutné vybírat peníze za let. To v praxi, Češi často nejsou schopny. Pokud však vezmeme vypůjčené peníze z banky, získáte nejen dlouho očekávané auto, ale spoustu závazků, které se budeme zabývat v tomto článku.

Samozřejmě, že většina lidí ve velkých nákupů jsou závažné a většinou nevykonávají je pod vlivem okamžité emoce a snaží se porovnat a přejděte na mysli všechny možné varianty. Pokud tak učiníte, můžete nejen ušetřit na koupi auta v kabině, ale také získat různé bonusy a slevy.

Zapojeni Promotion atraktivní interiér jste se rozhodli podívat se do něj a podívat se na tyto vozy jsou. Zde je začíná se všemi zábava. Klient, který je, začínají "spin". Například, vidíte vůz, který snil po mnoho let, a tady stojí před vámi, je v barvě a ve stejné konfiguraci, kterou potřebujete. Emoce přemoci žijete tím, co viděl "zázraky", a tato skutečnost je ponechán bez dozoru. Chcete-li pomoci přichází manažer showroom. I když jste pod dojmem, že začne mluvit o výhodách vozu a jak dokonale se vám to hodí. Navíc poradce musí nabídnout sedět v autě a při zkušební jízdě. Pak se náhodou budete řečeno, že auto svých snů může vzít úvěr je dnes pro to, aby odešel. Tak tady není podstoupit takovou lákavou nabídku?

Pokud ještě váháte k nákupu, než se Vyvstává otázka: platit za auto v hotovosti nebo zajistit auto úvěr? Samozřejmě, že koupit za "skutečné" peníze je mnohem lepší: žádné přeplatky na úvěrové smlouvy a odbavení prodeje nezabere mnoho času. Nicméně, pojišťovna bude muset vybrat sami, ale je to spíš plus než mínus. S tolik hotovosti, pokud ne? Pak budete muset vzít půjčku. Vezměme si tuto možnost podrobněji.

Koupi auta na úvěr v avtosaloniё
Koupi auta na úvěr, lidé obecně nemají přemýšlet o důsledcích nepatrných na první, ale přináší problémy v budoucnu.

Express půjčky.
Auto Express kreditní praxi často se dívat na kupce. Pros Samozřejmostí je, budete potřebovat jen minimum dokladů prokazujících vaši schopnost platit. V některých salonech žádají pouze pas a řidičský průkaz. Nicméně lze očekávat, že nízké úrokové sazby z těchto úvěrů není nutné, protože banka je třeba pojistit se proti nezaplacení ze strany zákazníka.

Tak, přičemž první splátku ve výši poloviny nákladů na auto, můžete si koupit auto, celkové náklady jsou vzhledem k úvěru zvýší na 1/3 původní ceny. Některé obchody prodat auto bez placení dolů, ale výrazně zvyšuje úrokovou sazbu z úvěru.

Pojištění úvěr auto.
Dokonce i když jste náhodou sjednat auto úvěr s nízkou úrokovou sazbou - nespěchejte k radosti. Banka se rychle kazí náladu, nutit auto pojistit, a někdy i život motorista. Pojistitel v rámci úvěrové instituce rozhodne sám. Většina z těchto odborníků, banky již mají dlouhodobé smlouvy o spolupráci. Z tohoto důvodu, kupující by měl pečlivě posuzovat navrhované bankovní pojišťovnu. Ať je to docela snadné. Po vstupu v kterémkoli vyhledávači název pojišťovny, získáte podrobné údaje o tom, rating, cenových hladin pro každý typ služby, množství, kvalitě, načasování pohledávek a další. Takže pokud jde o úvěr, nespěchejte do konce vyřízena rychleji. Čím více budete studovat smlouvu o půjčce a pojišťovnou, tím je pravděpodobnější, že nákup bude úspěšný. Pokud není žádná touha sami vypořádat s touto informací, využít služeb pojišťovacího právník.

Nezapomeňte jeden velmi důležitý detail ve smlouvě o půjčce - drobným písmem. Ne všichni dělají dokument číst, nemluvě o poznámky pod čarou. Jak se říká - být podepsána bez dívání. Nedělejte to, že jelikož Smlouva obsahovala požadovanou váhu, která se na vás vztahuje informací. V případě, že dokument není jasné, prosím, vysvětlit prodávajícího, a to zejména malými písmeny. Zpravidla drobným písmem v budoucnu může přinést velké nepříjemnosti.

O koupit auto v kabině mluvíme, je čas diskutovat o návrhu konvenční auto úvěr (pokud si koupíte auto, ne přes salonu a sami).

Podmínky registrace avtokredytuё
V současné době téměř všechny české banky, existuje mnoho úvěrové programy. Konvenčně, všechny návrhy mohou být rozděleny do klasické a rychlý úvěr.

Chcete-li nakreslit klasický úvěr budete potřebovat:
- Passport;
- Pension certifikát;
- Výkaz příjmů;
- Řidičský průkaz.
Mohou existovat potíže, protože obvykle oficiální plat je nižší než ve skutečnosti dostal na ruce. Tak velký popularita začala používat jiný typ Bank nabízí.

K vyjádření dostatek kreditu pas a řidičský průkaz. Tyto úvěry jsou vydávány velmi rychle, ale znamenají vyšší úrokové sazby ve srovnání s klasickou. Kromě banky bude mít řadu podmínek:
- Definitivní registraci v regionu, kde je úvěr podána;
- Věk mladší 21 let;
- Seniority nejméně jeden rok;
- Měsíční příjem 10 000 kroons.
Je třeba poznamenat, že i když nemáte předložit potvrzení příjmů při registraci Express úvěru, banka má právo ověřit správnost údajů uvedených v žádosti. Jestliže oni neodpovídají realitě, vydávat peníze mohou odmítnout.

V poslední době, banky, celá řada návrhů, couval úvěr na auto. Ale je tu jedna podmínka - získat nezbytné, aby byl vůz zakoupen v kabině, nikoliv jednotlivce.

Při výběru auto úvěr je nutné zadat bankovní předčasné splacení. Většina úvěrových institucí dnes opustil systém sankcí za předčasné splacení dluhu, ale někteří ještě účtovat za tuto dodatečných úroků.

Když uděláte auto úvěr v bance, stejně jako při koupi auta v kabině jsou obtíže při výběru pojišťovny. Spíše jste výběru konkrétní nabídku. Většina bank spolupracující s nejvýše dvěma pojištění.

I s náklady na auto pojištění je výhodné přidávání. Co když vaše auto je ukradené, a úvěrové stále máte zaplatit? To je důvod, proč banky zajišťovací nejen sebe, ale i vy.

Při koupi vozu na úvěr budete mít vždy na výběr použít nebo půjčky spotřebitelské auto. Na 5 let, úroková sazba za první čtvrtletí - 20% ročně, druhý - od 13 do 17%. Je třeba poznamenat, že volba spotřebitelských úvěrů nemusí opustit bankovní PTS tedy bude mít větší volnost.