Čeština on-line Zuno Bank otevřela první fyzický pobočku v zemi.


Vydáno: 19.08.2016

Čeština on-line Zuno banka, která poskytuje služby v rámci mobilních a internetového bankovnictví, otevřel první fyzický pobočku v zemi - na kontaktní místo pro zákazníky.

Kanceláře Bank již objevila v šesti městech - Liberec, Plzeň, Praha, České Budeyevytsyah a pracuje v Ostravě dva úřady. Do konce roku 2016, vedení Zuno plánuje otevřít zemi nejméně dalších 20 poboček - celý proces probíhá ve spolupráci s konzultační společností Chytrý Honza jako součást Chytré adresy ( "inteligentní Address"). Tento projekt si klade za cíl spojit online služby s prodejem off-line produktů.

Nicméně, všechny služby nabízené ve větvích, a můžete získat on-line - spousta lidí stále spoléhá více osobní kontakt, uvedl šéf Chytrý Honza George Pataki.

A tak přednostní kanál pro komunikaci se zákazníkem a bankou zůstává jako je internet.

"Prodlužovací kanceláře pro nás - příležitost pomoci těm zákazníkům, kteří mají problémy, jako je například další dokumenty nebo vyžadují osobní radu," - uvedl šéf prodeje Ian Bacha.

Na Slovensku, kde Zuno také přítomen, banka má již několik kontaktních center - od začátku listopadu bylo 15. V této zemi kontaktního centra pořádá ve spolupráci s Global Finance.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовС