Český systém bude v supermarketech samoobsluhovuvannya


Vydáno: 31.07.2015 | Aktualizace: 03.01.2020

Velký síť českých supermarketů plánuje rozšířit své služby a zavést samoobslužný systém. Toho je dosaženo tím, že peněžní automatické být zaveden a přenosné skenery. S těmito zařízeními, budou zákazníci obejít fronty u pokladny. Nyní se zdá, řídit množství vlastních nákupů.

U vchodu do obchodu, může zákazník trvat ruční skener. Kupující kontroluje správné produkty samy o sobě, kdy klesá je do koše. Tak, v průběhu času, může kupující znát celkové náklady na jejich vlastních nákupů. Nakonec, je kupující povinen zaplatit za zboží ve speciálních pokladnách, můžete platit kartou či v hotovosti. Jako výsledek, nemusíte trávit čas učení páskových produktů, vypočítat celkovou hodnotu nákupů.

Globe Trading síť rozšířila podobný systém na druhé nákupního centra. Úvod skeneru produkty zákazníkům v plánech je Tesco. Ostatní prodejci, jako je Makro, Albert a Kaufland již zavedly samoobslužné pokladní, kde si můžete úder sami a platit pro všechny výrobky. Vstupenka do lepších cen sebeovládání zastavil zboží a aby bylo možné zaplatit nejen kartu, ale i peněžní bankovky a mince. AVG "penetrace" produktu v takovém pokladně je obvykle nižší než tradiční. Testování Globe systém samoobslužný v České republice po dobu dvou let. V hypermarketu v Chakovitsah systému si užil 16% zákazníků. Pokud systém bude v poptávce v druhém hypermarketu, bude jeho realizace začne ve všech prodejních místech sítě.

Řízení samoobslužné pokladny se provádí pomocí speciálních vah. V případě problémů může zákazník pomoci prodejců skladují. To znamená, že úroveň krádeže a podvody, použití tohoto platebního systému je minimální.