České porcelánové značky se zvrtly po celém světě


Vydáno: 02.08.2018

Český závod je z porcelánu, které vyšlo v limitované edici porcelánových značek, které se staly snem mnoha sběratelů z celého světa. Jedinečná kolekce bude zpočátku vystaveny na mezinárodním veletrhu, který se koná každoročně v pozdním létě v hlavním městě České republiky v Praze. Určitý počet registrovaných známek bude prezentován jako dárek pro hosty. Na přední straně produktu je jméno a příjmení osoby, na kterou bude prezentována suvenýr. Nápis je vyroben v pevném stylu pro továrnu na porcelán a je zdoben zlatou barvou.

Poté, první várka jedinečných značek budou nabízeny k prodeji v aukci a bude k dispozici pro každého, kdo chce, kdo chce získat cenný exemplář ve své soukromé sbírce. Jako tým říká, se zabývá přípravou dražby, dnes existuje mnoho lovců, kteří chtějí, aby se stal majitelem značky v Číně.

Vyvolávací cena pozemku je v současné době znám, ale předpokládá se, že aukce se bude konat v poměrně intenzivním režimu. Prostředky, které budou z aukčního plánu vyvěšeny, budou zaslány na charitativní organizace a převedeny na sociální instituce k použití. Část peněz půjde do dětských institucí, které jsou domovem pro zdravotně postižené od dětství, a druhá polovina rozpočtu budou převedeny do internátních škol.

Nová dávka porcelánových známek

Porcelán značky propuštěn v současné době asi 500 kusů omezit a mají velikost standardní vizitka. Stejně jako tradiční papírové známky, že mají zuby na okrajích a tradiční výzdobu pro Českou republiku.

O několik měsíců později naplánováno novou várku porcelánových značek, bude jejichž počet se zvýšil o několikrát. Budou distribuovány ve volné realizaci a budou k dispozici všem uživatelům. Náklady na tyto produkty však budou také poměrně velké.

Akce se koná pod záštitou Mezinárodní společnosti pro filatelisty a načasované přímo na dvě důležitá data - na výročí uvedení prvního výročí značky a zřízení poštovních služeb muzea .