České banky využívá pokročilou technologii ÚDRŽBA Sluchově postižené FUNKCE


Vydáno: 06.06.2017 | Aktualizace: 06.06.2017

V České republice spustila službu osob se sluchově postižené servisní funkci, která jim umožňuje komunikovat přímo s pracovníkem banky, aniž by bylo nutné pro asistenta, nebo ten, kdo je doprovází.
Ve skutečnosti komunikace při údržbě těchto klientů mezi manažery banky způsobit nějaké potíže. Manažeři se snaží být slyšen zákazníci s poruchami sluchu, začíná zvyšovat hlas. Nepříjemná situace. Nebo se „komunikovat“ s pomocí listu papíru a tužku - a to vše v jednadvacátém století?
Tichý platforma pro překlad do znakové řeči - nový způsob plné komunikace a porozumění klientů s bankovními službami. Platforma umožňuje komunikaci v tlumočení jazyka on-line mluvící lidi ve znakovém jazyce. Vizuální překlad či přepis - to vše v reálném čase. Takže teď pro službu v bance není nutně tlumočníka pro neslyšící klient.
V České republice, asi půl milionu lidí s poruchou sluchu, kteří mají problémy v důsledku obtížné komunikaci s úřady a jinými poskytovateli služeb.
Existují také poskytovatelů, které používají tichý platformu pro zpracování žádostí od těch vrstev obyvatelstva. Plus s platformou 29 spořitelny v České republice spolupracovat větve.
Kromě toho banky a pojišťovny používají poskytovatele platformy elektřiny a zemního plynu. První mezi energetickými společnostmi, které používají tuto službu jsou E.ON Energie, která založila platformu mezi poradenskými centry v Brně a České Budějovice.