České banky se obávají, že poptávka po půjčky na auta


Vydáno: 26.09.2016 | Aktualizace: 26.09.2016

Dramaticky vzrosshiy poptávka po půjčky na nákup vozu na pozadí rostoucí poptávky spotřebitelů přinutila české banky zvažují. Úvěr v prostředí, kde lidé nemají ve skutečnosti hodnotí svou finanční způsobilost, riziko, že tyto úvěry nebudou splaceny nebo jsou po splatnosti. V tomto ohledu banky snižují půjčky na auta. Nicméně, toto nezastaví lidi, a lidé se snaží kupovat auta za hotové.

Půjčky na auta začaly klesat v listopadu. Pokud se v říjnu byla vydána 74,100 půjčky na auta, v listopadu už 58,900. Poptávka po automobilech se zvýšila, zatímco úvěry klesly o 20,5%. Vyprovokoval očekávat i vyšší ceny pro automobily růst. Bankéři mohli použít tuto situaci, ale neudělal to. Jedním z důvodů pro to je skutečnost, že směnný kurz volatilita populace výhodnější kupovat auta za jejich kapitálu, který se rovná investování vlastních úspor.

Dalším důvodem - banky odmítají půjčovat kvůli vysokému stupni rizika úvěrů fyzickým osobám. V blízké budoucnosti budou růst ještě více. Muž na pozadí spěchu koupi automobilu "neúměrná jeho bohatství" a splácet tváří v tvář zhoršující se ekonomické situace nebude. Půjčovat komoditou, jejíž cena se brzy zvýší, banky nejsou ziskové. Neukládejte ani sazbu 17%.

Dříve nebo později jakákoli společnost dosáhne úrovně rozvoje, kde se kromě domácího trhu pro její expanzi neoyubhodim vnější trh. V tomto případě je lepší najmout firmu služeb, která pomáhá provádět řádné celní odbavení a poradí ve všech otázkách.