České banky se obávají, že poptávka po půjčky na auta


České banky se obávají, že poptávka po půjčky na auta

Dramaticky vzrosshiy poptávka po půjčky na nákup vozu na pozadí rostoucí poptávky spotřebitelů přinutila české banky zvažují. Úvěr v prostředí, kde lidé nemají ve skutečnosti hodnotí svou finanční způsobilost, riziko, že tyto úvěry nebudou splaceny nebo jsou po splatnosti. V tomto ohledu banky snižují půjčky na auta. Nicméně, toto nezastaví lidi, a lidé se snaží kupovat auta za hotové.

Půjčky na auta začaly klesat v listopadu. Pokud se v říjnu byla vydána 74,100 půjčky na auta, v listopadu už 58,900. Poptávka po automobilech se zvýšila, zatímco úvěry klesly o 20,5%. Vyprovokoval očekávat i vyšší ceny pro automobily růst. Bankéři mohli použít tuto situaci, ale neudělal to. Jedním z důvodů pro to je skutečnost, že směnný kurz volatilita populace výhodnější kupovat auta za jejich kapitálu, který se rovná investování vlastních úspor.

Dalším důvodem - banky odmítají půjčovat kvůli vysokému stupni rizika úvěrů fyzickým osobám. V blízké budoucnosti budou růst ještě více. Muž na pozadí spěchu koupi automobilu "neúměrná jeho bohatství" a splácet tváří v tvář zhoršující se ekonomické situace nebude. Půjčovat komoditou, jejíž cena se brzy zvýší, banky nejsou ziskové. Neukládejte ani sazbu 17%.

Dříve nebo později jakákoli společnost dosáhne úrovně rozvoje, kde se kromě domácího trhu pro její expanzi neoyubhodim vnější trh. V tomto případě je lepší najmout firmu služeb, která pomáhá provádět řádné celní odbavení a poradí ve všech otázkách.