České banky, které poskytují úvěry pro důchodce


Vydáno: 17.10.2016

Před několika lety, čeští finančníci nejsou příliš ochotny půjčovat seniory. Poté byl program přístupný, a to i uvolnění věkové požadavky. V současné době české banky, které poskytují úvěry na důchodce, nejsou neobvyklé. Mnohé z nich jsou vedena špičkovými vládními organizacemi laťku jako lidé ve věku odpovědný přístup k závazku a nenechte si ujít datum platby.

Důvěra zásluha
Za starých časů, banky trval na úplné splacení dluhu odchodu do důchodu. Obavy byly spojeny s poklesem tržeb a více křehkých klientů - tyto faktory zvyšuje riziko věřitelů. Nyní je vše změnilo. Většina důchodců pokračovat v práci a mají velmi dobrý plat (nicméně, kvůli některým sociálních dávek může být také bezpečně udržet odpovědnost při zvolit množství a termín). Druhým faktorem může být nahrazena pojištění, které chrání před nehodami a dlužníkem a bankou.

Příklady jiných podala se státní účastí. To znamená, že spořitelna může získat půjčky na něž se vrátit k provedení 65 a za přítomnosti zástavy nebo záruky - 75 let. Nicméně, v tomto případě, je zde jedna námitka - doba splatnosti pro klienta, musí být buď v důchodu, nebo funkční. Komerční banky rovněž nepopírají občanům zralého věku. Mnohé z nich jsou nastaveny na zhruba 60 až 65 let, a v některých institucích je k dispozici do 70 let podporu. Věková hranice může být rozlišena pro ženy a muže, s přihlédnutím k různým doby odchodu do důchodu.

Které banky poskytovat úvěry na důchodce v České republice?
Někteří účastníci na úvěrovém trhu není omezen pouze na práci s důchodci v běžných aplikacích. Vyvíjejí speciální produkty pro roky, jak přilákat vážné a pozorný skupinu dlužníků, kteří nejsou zvyklí vyhýbat své odpovědnosti. Nabídky mohou vytvářet příznivé ceny, a částka bude více v přítomnosti ručitele nebo pojištění. Pro podrobnější informace jsme zjistili, některé zajímavé možnosti:

Úvěrové "důchodců" v Komerční bance. Zákazníci, kteří si den odvolat ne 65, může přijímat 30 tis. Až 150 tis. Kč. V daném splatností pět let. Rychlost je v úzkém rozmezí od 26,5% do 28,5%. se nevyžaduje dokládání příjmů. Pension stav potvrdil i příslušný certifikát.

Produkt "do důchodu" v Equa bank. Tato částka je 10.000. Až 500 tis. Kč. je nutná údržba. Doba splatnosti může být až pět nebo sedm let. Nejpříznivější ceny platí pro poživatele důchodů na úkor Equa bank - od 16-17,5%, a zbytek bude platit za služby 17,5-19%. Bez životního pojištění zvýšení sazeb o 3%. Maximální věk spotřebitelů - 75 let.

Credit "Penzion Plus" v UniCredit Bank. Tento program je určen pro občany, který v dospělosti nepřesáhne 85 let. Množství peněz, které se pohybuje od 30 tisíc. 200 tisíce. Kč (až 299 tisíc. Pro pracující důchodce). Na oplátku vzdal na tři roky. Roční poplatek za úvěr rovnající se 29,9% a 32,9%.

Samozřejmě, že několik českých bank, které poskytují úvěry důchodcům. Odborníci doporučují, aby prozkoumat různé nástroje a porovnat přeplatek tím se uchylovat k kalkulačky na internetových stránkách věřitele. Uložit lze i při uplatňování na instituce, jejichž služba musela použít jako pravidelné zákazníky jsou slevy.