České aerolinie úspěšně dokončen loni


Vydáno: 24.02.2016

České aerolinie úspěšně dokončen loniČeské aerolinie úspěšně dokončena loni. Celkové příjmy z národního vlajkového dopravce byl nejvyšší za 10 let.
V loňském roce České aerolinie se podařilo získat Plus díky levné ropy a snížení počtu letadel. Dokonce i v zimě 2015 v národním leteckým dopravcem měl finanční problémy, vyrovnat se s koho on pomáhal akcionářů. Výsledek za rok byl schopen získat 223 milionů eur, nejvyšší roční zisk za 10 let. Před dvěma lety, ztráty leteckých společností se blíží 600 milionů. Aby bylo možné vrátit do kladného zůstatku po mnoha letech, dopravce musel omezit jejich rozsah.
V loňském roce České aerolinie používají pouze 16 letadel, což je důvod, proč ještě volal leteckou společností létající klubů. Nicméně, malý počet lodí se podařilo naplnit na maximum. Vysoká Průměrná obsazenost - 72% (loni ČSA lety těžila asi dva miliony cestujících) a levné palivo pomohl národním leteckým začít pracovat opět v plusu. Letecká společnost také zjednodušil cen a zvýšení počtu hodin ve vzduchu. Je to uvedl šéf Joseph Synchak.
Jeho přínos ke zvýšení výnosů a tržeb přinesla dva staré Boeing 100 milionů švédských korun v prvním čtvrtletí roku 2015 gramů Zároveň to bylo nutné vytvořit rezervy ve výši 180 milionů korun na opravu motoru v letadle, která vypukla v listopadu při údržbě letu z Amsterdamu. Chcete-li snížit náklady, bude společnost přemístila své sídlo s mezinárodním letišti v Praze v obchodním centru v Evropské prospektu v Praze.