Česká vzkvétající výstavba tepelných budov


Vydáno: 16.02.2016 | Aktualizace: 03.01.2020

V roce 2014 se Česká republika byla postavena asi tisíc soukromých domech, kde tepelné energie požadované minimum. Celkem v zemi 1600 těchto budov. Česká vzkvétající výstavba tepelných budov. To je desetina z celkového počtu nových obytných budov v zemi. Speciální domů nejen oddálení tepla, ventilační systém obnovuje vzduch v místnostech bez tepla. Tempo výstavby tepla domovů v Evropě, Česká republika vede s Rakouskem a Belgií.
Oživení systém umožňuje ušetřit až 96% tepla v místnostech a vždy čerstvé. Podle vedoucího sdružení "Centrum teplosberehayuschoho domů" John Barth, majitel Vytápění je třeba vynaložit jen tisíc korun měsíčně, zatímco výstavba domu ne více, než je obvyklé.
Za prvé Teplo byla stavba v německém Darshtadte v roce 1990 v Německu je asi 40 tisíc těchto domů, a to je absolutní špička v tomto oboru na světě. První tepelně-úsporných budov v České republice začal stavět před 10 lety, ale v roce 2014 tam byl skutečný boom. To je vzhledem k zahájení programu "Nové světlo zelené ekonomiky."
Znalec uvedl, že ideální materiál pro stavbu rodinných domů, které udrží teplo - dřevo. Nicméně, můžete si postavit dům z jakéhokoliv materiálu. Barth uznal, že tepelné domů kolem existuje mnoho mýtů. Například, lidé si myslí, že v těchto domech nelze otevřít okna nebo údržby ventilační systém je velmi nákladné a složité. Odborník je přesvědčen, že v budoucnu bude stavět jen tyto budovy pro vytápění, které půjdou na minimální výkon.