Česká UniCredit zahájila tlačítko pro online platby.


Vydáno: 24.08.2016

Česká UniCredit Bank uvedla na trh pro své zákazníky kliknout on-line platební stránky v Česká republika dvou populárních velkých internetových obchodech, tiskové služby úvěrové instituce.

Tato tlačítka, v závislosti na bance, pomůže uživatelům, aby se on-line platby přímo prostřednictvím internetového bankovnictví - bez povinného přítomnost map a zadávání dat kódů v registračním formuláři a času stráveného na průchod platby.

Počínaje platebních tlačítek podporované platebních služeb PayU českých stránkách on-line nákupního centra a Heureka.

"Pro mnohé z našich zákazníků jsou stále problematické vstupní karty v objednávkovém formuláři při nákupu zboží v obchodech. Tlačítko platba bude pro ně alternativu, která se vyhne povinné pro on-line platební transakce, jako je zadávání dat karty a potvrdit kódy, "- poznamenali v UniCredit Bank.

Chcete-li použít platbu tlačítka nemusí provést předběžnou registraci - uživatelům v jednom kliknutí na stránkách banky, která může bezpečně přihlášení do internetového bankovnictví, kde bude automaticky sheneryrovannoe platebního příkazu. Uživatel si může prohlížet pouze data a potvrdit platbu.

Banka zdůraznil, že takový způsob platby pomůže zákazníkům lépe řídit své náklady, protože všechny nákupy mohou být zahrnuty v podrobném měsíčním výpisu z účtu. Jednou z výhod platebních tlačítek v UniCredit Bank a také byl jmenován, aby okamžitě zahájit proces dodávky zakoupeného zboží, jako doklad o zaplacení do obchodu přijde okamžitě.

Tato forma pak může provádět nákupy zjednodušení a urychlení procesu vrácení zboží, je-li to nutné, shrnut v úvěrové instituc