Česká republika se umístila na prvním zákon omezující anonymní bitkoiny


Vydáno: 24.01.2017

Stát zjistí zájem o získání popularity kryptoměna a usiluje o to, aby mohla regulovat tuto oblast.

Česká republika přijala první předpisy, které omezují "svobodu" platby v bitkoiny. Od ledna výměníky budou muset znát jména lidí, kteří si vyměňují, prodat nebo koupit kryptoměna. Ministerstvo financí a Evropská komise se připravují účty regulovat tuto oblast.
Více než 80 místech v Praze můžete zaplatit bitkoiny. Pro kryptoměna k jídlu, zůstat na noc, platit za služby veterinárního lékaře nebo vzdělávání v soukromých vysokých škol CEVRO Institut. Platit bitkoiny tak jednoduché, jak platební kartou. Dost na to, poslat je do aplikace pro mobilní peněženky na prodejce. Můžete také získat bitkoinovskuyu kartu, která bude trvat v každém obchodě, jako jakýkoliv jiný konvenční peněz na účtu.
Kryptoměna The fenoménu se stává tak zřejmé, že jsou již začínají mít zájem a stát. Domnívá se, že anonymní ve virtuálním světě může skrývat podnikatele, kteří odmítají platit daně, zločinců a dokonce teroristů. To vysvětluje, proč v České republice i v zahraničí začala posilovat zákony o alternativních platebních prostředků.
Na začátku ledna v České republice bitkoiny měl desítky tisíc obyvatel. Náklady na tuto kryptoměna poprvé po třech letech přesáhl $ 1,000.