Česká republika se stala více ochotni si občanství


Vydáno: 13.01.2016 | Aktualizace: 03.01.2020

Česká republika se stala ochotnější se dostat občanství po zrušení zákona, který nucené cizince, aby se vzdali občanství. České ministerstvo vnitra: Ti, kteří chtějí získat české občanství, mnoho podmínek může zhoršit.
Česká republika Ministerstvo vnitra uvádí, že stále více a více cizinců chcete přijímat české občanství. Důvodem byl zákon, který vám umožní mít pasy několika států. Ti, kteří chtějí získat české občanství, se nesnižuje, a to i přísnější pravidla a komplexní testy. Ministerstvo vnitra nevyloučil, že po přechodu krizi může dojít ke změně podmínek.
Mezi uchazeči o největší české cestovní pas ukrajinské, běloruské, slovenské a vietnamské. Čas je nyní strávený na správním řízení vzrostla o rozšíření toku žadatelů. Předtím, než je Česká republika zrušila zákon, který vyžadoval, aby cizinci, aby se vzdali předchozí občanství pro češtinu, roční výkazy kandidáti aplikovány asi dva tisíce lidí. V loňském roce jich bylo více než tři tisíce.
Na rozdíl od předchozích let, žadatelé musí nyní řešit složitější zkoušky v českém jazyce. Problémy vznikají, a na správní úrovni. Ministerstvo vnitra naznačují možnost, že krize bude nutit státní migrace dále komplikovat podmínky pro získání českého občanství. Často žádal, aby občanství pro mladé lidi, kteří se narodili nebo dítě žijící v České republice. V takových případech jsou osvobozeny od testů, které vykazují poměrně vysoké školy diplom. Příjem český pas, a ne se vzdát první občanství nyní také zahraniční sportovci, kteří reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích.