Česká republika se chce zjednodušit pravidla pro výstavbu rodinných domů


Česká republika se chce zjednodušit pravidla pro výstavbu rodinných domů

Od příštího roku, může Česká republika e sprostytysya pravidla pro výstavbu rodinných domů, bazénů a poplatků. Chcete-li například postavit dům pro jednu rodinu nebudou muset získat povolení; spíše to prostě být chystá oznámit na celý postup bude trvat déle než 30 dnů. I když toto pravidlo platí pouze pro malé budovy plocha je menší než 150 metrů čtverečních. m., ve znění pozdějších předpisů jednají ministra pro místní rozvoj Karlovy Shlehtova. Vláda zváží je na konci srpna.
Nyní postavit obytný dům, domek, bazén, nebo dát pravidelný plot, máte složitý byrokratický proces. Ministerstvo pro místní rozvoj chce malé soukromé objekty byly postaveny bez papírování a čekání ve frontách institucích.
V loňském roce v České republice byla zahájena výstavba 13 700 soukromých domech, což je o 10% více než v roce 2014. Stejný stavba byla dokončena.
V současné době v České republice je obtížné dokonce postavit plot na místě venkovského domu, protože je třeba získat povolení nejen instituce, ale také vyjednávat se svými sousedy.