Česká republika se bude nová banka zaměřená na ruskou klientelu


Vydáno: 09.12.2016

Česká republika se bude nová banka zaměřená na ruskou klientelu
Rakouský soukromá banka Meinl Bank otevřela své plány: brzy se chystá otevřít novou pobočku v České republice. V mnoha Čechů službu, bude banka zaměří na občany Ruska a Ukrajiny na dlouhou dobu žijící v Praze.

Meinl Bank Management se domnívá, že v Praze díky pozitivnímu ekonomickému rozvoji a atraktivní daňový systém se stal hlavním obchodním centrem pro východní Evropu. Mezinárodní firmy navázat obchodní tady, a studie ukazují, že v hlavním městě České republiky je domovem asi 50.000 občanů Ruska a Ukrajiny.

V bankovnictví, Meinl Bank se chystá vstoupit do České republiky na trhu s nemovitostmi. Před skandálu s její dceřiné společnosti Meinl Land, což výrazně poznamenána pověst banky, patřil do České republiky významným hráčem v oblasti nemovitostí. Potom vzal roli firmy Atrium, který nyní vlastní nákupních center po celé České republice.

Meinl Bank bude jiný druh podnikatelských nemovitostí. Chystá se otevře agenturu Prag Home Invest, které se specializují na nákup nemovitostí, včetně projektového řízení.