Česká republika se bude nový levný cell bank


Vydáno: 15.12.2016

Velkou francouzská banka BNP Paribas na trh v České republice svou "dceru online» Dobrý den banky, která již působí ve Francii, Belgii, Německu, Itálii a Rakousku.

Francouzská bankovní skupina BNP Paribas se rozhodla rozšířit své aktivity v České republice i na českém trhu, která spustila svůj mobilní banku, která v rámci skupiny působící pod značkou Dobrý den banky. Podle českého vydání Hospodářských novin, příprava pro zahájení projektu v České republice je v plném proudu, a Hello banka bude pracovat v zemi příští rok.
Tak, Česká doména pro francouzský Hello banku již registrován (včetně verze hellou banky). Ačkoli pražská pobočka BNP Paribas nevyjádřila o zahájení tohoto mobilního banky.
Celkově se Česká republika BNP Paribas získala bankovní licenci před téměř dvěma lety a pracoval tam prostřednictvím své dceřiné společnosti BNP Paribas Personal Finance, která mimo drogy známé značky Cetelem.
Dobrý den, banka již zastoupeny v pěti zemích - od roku 2013 pracuje ve Francii, Belgii, Německu a Itálii, v roce 2016 - v Rakousku. Publikum banky jsou mladí lidé, kteří jsou unaveni z tradičních bank a chtějí získat bankovní služby přes internet především pro mobilní zařízení. Banka patří do low-cost, ve svém návrhu jsou odhadovány a spořicí účty, úvěry, investice do cenných papírů, pojišťovnictví a finanční poradenství.
Podle Aktuálně.cz banka Česká republika Dobrý den, se také připravuje vydání neobvyklých platebních karet - všechny informace, které budou zobrazovat svisle, zatímco to se obvykle provádí ve vodorovné poloze.
Komunikace s pracovníky banky je na peněžní účet IM účtu - prostřednictvím bankomatu s takovou funkcí a bank, členové skupiny BNP Paribas. Podle finanční zprávy za rok 2015, Hello banka přinesla 2,4 milionu nových zákazníků dané bankovní skupiny.
Dříve, BNP Paribas se rozšíří rozsah služeb v České republice, pobočka České adresu, která se podílela na příslušném vítězem výběrového řízení se však poznal ČSOB.
Nyní v BNP Paribas v České republice pouze tři kanceláře - v Praze, Brně a strachu