Česká republika má 20 lidí implantuje čip v ruce provádět platby


Vydáno: 10.10.2016

Zaplatí tento čip, zatímco v České republice může jen bitkoiny.

Česká republika má asi 20 lidí se rozhodla implantovat pod kůži bezkontaktní rukou malého čipu, který jim umožňuje, například, odemknout mobilní telefon a počítač, otevřít dveře s digitálním zámkem a plateb, stejně jako u jakéhokoli bezkontaktní karty - nicméně, zatímco pouze bitkoiny.
"Nic složitého o tom. V případě, že osoba koupí čip, pak se dostane baleny ve sterilních materiálů, čip sám o sobě je v injekční stříkačce. Takže jediná věc zbývá, je dezinfikovat ruce, otevřít čip a místo do sterilního implantátu to - tím injekce, "- řekl Center Paralelní Polis (společnosti s podobnými čipy v České republice) Jan Hubyk.
Velikost čip - 2 x 12 mm, to je obvykle umístěn v ohybu na levé dlaně mezi palcem a ukazovákem. Podle Jan Hubyk zájmu o implantaci čipu roste.
"Poprvé jsme měli implantátů v lednu tohoto roku, podruhé - v září, a pak aplikace byly již dvakrát," - řekl mladý muž.
V České republice s výjimkou transakcí bitkoiny platební čip k použití, zatímco nikam zvlášť. V Argentině, například fotbalový klub Tigre nechá fanoušky používat čip pro průchod stadionu a ve Švédsku, jeden z obchodních center nabízených zaměstnancům jako náhrada čipu křižovatce vstoupit do budovy