Česká Raiffeisenbank dodržovat sliby zákazníkům Citibank obvyklých podmínek.


Vydáno: 25.08.2016

Česká Raiffeisenbank intenzivně připravuje na přijetí maloobchodních zákazníků Citibank, které tam měli účet kreditní karty nebo si koupili investiční produkty. Maloobchod, že rakouská banka koupila Citibank, plný průchod ve svém vlastnictví k 1. březnu 2016.

Podle odborníků, je-li Raiffeisenbank umožní přechod jako bezešvé a neviditelné pro zákazníky, kteří budou spokojeni se změnou, to by mohlo být jedním z nejsilnějších hráčů na českém bankovním trhu a významně zvýšit počet bohatých klientů.

V Raiffeisenbank plánuje integrovat nové zákazníky do své sítě postupně v průběhu celého roku, aby se zabránilo riziku zhoršení služeb.

"Každý zákazník bude informován o jeho nahrazení karet na nový. Její budeme odesílat poštu, bude karta fungovat podobně - aktivace se uskuteční od první transakci, "- řekl člen představenstva Vladimír kolébka.

Banka také slibuje nové zákazníky úsporu minimálně do konce roku 2016, všechny obvyklé bonusy pro ně, z nichž hlavní je návrat ve výši 2% z každé platby na kreditní kartě, že žádná česká banka již nebude nabídek. Kromě toho, držitelé budou i nadále VIP místnosti na letišti v Praze a slevami.

Jako součást dohody Raiffeisenbank rovněž obdrží 9 kanceláří a 400 zaměstnanců Citibank, která se po maloobchodních tržeb v České republice ponechává pouze oddělení na práci s klienty obchodu.