Česká pošta vybrala partnera mezi bankami


Vydáno: 21.10.2016

Mezi 15 kandidáty pro nejlepší spolupráci byl opět banky ČSOB, který bude i nadále poskytovat bankovní služby na poštách v České republice.

Dozorčí rada České pošty hlásil, že v roce 2017 bude bankovnictví, pojišťovnictví a ostatní finanční služby na poštách i nadále ČSOB, která předložila nejlepší nabídku komplexních služeb nabízených mezi účastníky patnáct.
Česká pošta poskytuje zákazníkům finanční služby již 25 let pojištění - 15 let. Kromě obvyklých plateb téměř jakékoliv místo v České republice mohou kreslit a dokonce i rezidenční spotřebitelských úvěrů.
Dříve, všechny tyto výrobky jsou nabízeny prostřednictvím banky, pošty ČSOB, ale letos, kdy doba trvání smlouvy s bankou se blíží ke konci prvního ambiciózně oznámila vytvoření své vlastní banky, ale stále stál při hledání nového bankovního partnera.
Je lepší ČSOB, snad ještě najit nikdo - a dokonce i zisk z poštovních České finančních služeb se nemění a zůstává na 1,5 miliardy korun ročně, ČSOB zdůraznit, že tentokrát se jedná o "zcela nový model spolupráce ". Nicméně, podrobnosti o novém modelu není specifikováno.
Celkem bylo v rámci země má 3,2 tisíc poštovních úřadů. Měsíční jimi prochází, asi 1,6 milionu transakcí. Celkové tržby 20 miliard korun v roce. Nicméně, v některých České poště teprve loni začal přijímat bankovní karty.