Česká národní banka poskytuje zdarma online učit finanční gramotnost


Česká národní banka poskytuje zdarma online učit finanční gramotnost

Nový vzdělávací projekt České kurzů Peníze na útěku pomáhají obyvatelé České republiky ke zvýšení finanční gramotnosti a naučit se správně distribuovat peníze.

Česká národní banka zahájila nový projekt webu www.penizenauteku.cz Peníze Městě na útěku ( «Ubehayuschye peněz"), zaměřené na finanční vzdělávání. Projekt pomůže lidem orientovat ve světě financí, učit se, jak vytvořit svůj domov vyrovnaný rozpočet a zrušil peníze, aby se zabránilo finanční problémy v neplánované okolností.
"Cílem projektu - jasným a jednoduchý způsob, jak naučit mladé lidi ve věku 18 až 35 let finanční gramotnosti. Chceme, aby jim pomohla nejen učinit rodinný rozpočet, ale také zvýšit své znalosti o funkci Rates úřadu jako hlavní banky v zemi a nezávislého garanta finanční gramotnosti "- řekl manažer banky Jiří Rusnok, který provozuje projektový tým v oblasti finančního vzdělávání.
Vzdělávací portál vyvinula agentura Symbio. Na místě mohou otestovat své finanční znalosti zvolit příslušné finanční instituci (úvěry, pojištění, spořící účty) a přečtěte si užitečné tipy na udržení rozpočtu.