Česká ČSOB nabízí speciální balíček služeb pro bohaté klienty


Česká ČSOB nabízí speciální balíček služeb pro bohaté klienty

Česká banka ČSOB představila novou prémiovou službu pro zákazníky, kteří splňují alespoň jednu ze tří podmínek:. Dostat na účet 50. kroons (. 1800 eur) měsíčně, držet sklenici 1,5 milionu eur (55 tis. eur), nebo uspořádat na jeho palubě hypotéku ve výši 3 milionů eur (111 tisíc. eur).

Tito zákazníci jsou mimo jiné být schopen zohlednit údržbu a větší chirurgický zákrok na něm bezplatný neomezený vybírat hotovost z bankomatů po celém světě nebo dodatečných nákladů v jednom ze tří cizích měn.

Také tito lidé budou sloužit osobního bankéře - v kanceláři nebo na telefonu. Kromě toho budou dostávat přednost před běžnými zákazníky při volání do banky a vybrat si číslo účtu.

Je známo, že alespoň jedna z výše uvedených podmínek splněna, jsou 100 tisíc. K 150 tisíc. Customer úvěrové instituce. Tak v banka bude nabízet nové služby na 65 tisíc. Zákazníci do konce letošního roku. Ostatní zákazníci také budou mít prospěch z balíčku prémiových služeb - 900 korun měsíčně (33 eur). Dříve, podobné programy pro prémiové klienty začaly nabízet banky Česká spořitelna a Raiffeisenbank.