Česká ČSOB nabízí speciální balíček služeb pro bohaté klienty


Vydáno: 21.08.2016

Česká banka ČSOB představila novou prémiovou službu pro zákazníky, kteří splňují alespoň jednu ze tří podmínek:. Dostat na účet 50. kroons (. 1800 eur) měsíčně, držet sklenici 1,5 milionu eur (55 tis. eur), nebo uspořádat na jeho palubě hypotéku ve výši 3 milionů eur (111 tisíc. eur).

Tito zákazníci jsou mimo jiné být schopen zohlednit údržbu a větší chirurgický zákrok na něm bezplatný neomezený vybírat hotovost z bankomatů po celém světě nebo dodatečných nákladů v jednom ze tří cizích měn.

Také tito lidé budou sloužit osobního bankéře - v kanceláři nebo na telefonu. Kromě toho budou dostávat přednost před běžnými zákazníky při volání do banky a vybrat si číslo účtu.

Je známo, že alespoň jedna z výše uvedených podmínek splněna, jsou 100 tisíc. K 150 tisíc. Customer úvěrové instituce. Tak v banka bude nabízet nové služby na 65 tisíc. Zákazníci do konce letošního roku. Ostatní zákazníci také budou mít prospěch z balíčku prémiových služeb - 900 korun měsíčně (33 eur). Dříve, podobné programy pro prémiové klienty začaly nabízet banky Česká spořitelna a Raiffeisenbank.