Centrální registr dlužníků klamat lidi v České republice


Vydáno: 16.12.2016

Lidé si koupil s penězi nástroj úvěrovou historií v CERD, ale papír nikdy neuzná.

Pro práci soukromých dlužníků CERD Centrální registr České republiky, podle zpráv, je zodpovědný Jiří Yedlichka. Podal žalobu na českého hokeje trenér Vladimír Růžička. Registrovat podvádění lidí tím, že nabídne nepotřebné dokumenty. Banky neuznávají prohlášení vydané CERD. Lidé chtějí požádat o půjčku pro kontrolu vaší kreditní historii, ale doklady vydané v registru, nemá právní sílu. České úřady nemohou mít vliv na podnikání, protože společnost je registrována ve Spojených státech.
Asi 10 let privátní Centrální registr dlužníků v České republice klamat jednotlivcům a firmám. Lidé se obrátit na registru získat osvědčení o žádné dluhy vůči bankám. Ale CERD nemá přístup k těmto registrům, které jsou uznávány českými bankami na rozhodnutí o poskytnutí úvěru. Patří mezi ně například patří Bankovního registru klientských informací, Nebankovní registr klientských informací a Solus.
Podle výpisu z CERD Češi zaplatí 300 korun, ale tento dokument nemá žádnou moc. Registrace činnost na území České republiky lze považovat za podvodné, ale proto, že společnost je registrována v USA ovlivní to obtížné. Česká obchodní inspekce pravidelně řeší stížnosti týkající se této společnosti. V roce 2013 to bude požádán amerického inspekce, ale ona nereagovala. Ve vládních agentur ze Spojených států žádná taková povinnost.
Hlavním problémem, protože nelze mít společnost k čisté vodě není jasné, komu patří do USA.