Češi jdou dobývat na světovém trhu 3D-tiskárny


Česká firma Y Soft splňuje měsíčních vyrábět 20 3D-tiskárny a v případě potřeby zvýšit výrobu o 4 krát připraven. Češi jdou dobývat na světovém trhu 3D-tiskáren.
Česká firma Y Soft připravené pro průmyslovou výrobu 3D-tiskárny DeeRed na světovém trhu. Očekává se, že výnosy budou činit stovky milionů korun. Celkem 1 rok a 4 měsíci technologie YSoft společnost investovala do startu be3D, a nyní se zobrazuje tiskárna DeeRed na světovém trhu. Každý měsíc, společnost je připravena shromáždit ve svém obchodě v Kralupy nad Vltavou nejméně 20 tiskáren. Pokud je to nutné, může se objem zvýší 4 krát.
Náklady na 3D tiskárnou začíná od 25 eur. Cílem české firmy - aby se stal nejlepším světovým výrobcem vybavení pro vzdělávací segmentu. To řekl generální ředitel David Miklas YSoft be3D. Česká 3D tiskárna bude užitečná při technických univerzit v dílnách. Některé společnosti se již používají pro prototyping, například HBPO česky.
trh 3D tiskárna je zvláště slibné. Podle pevné kontextu výzkumu, loni vzrostla o 35%. Firma Smithers Pira očekává 2025 obrat v tomto sektoru bude vyšší než 49 miliard dolarů a bude obsahovat 8 krát více než nyní.