Car 2017: Podmínky


Vydáno: 18.01.2017

Co se očekává od automobilového podmínek pro poskytování úvěrů v běžném roce? Jaké jsou úrokové sazby z úvěrů na nákup svou vlastní vozidlo? Jaká jsou úskalí v sobě skrývá auto úvěry v roce 2017, a kde nejlépe aplikovat dostat auto značky?

Je možné vydat kladné auto úvěr za zvýhodněných podmínek v roce 2017?
Takže jaké příležitosti otevřené pro motoristy prostřednictvím provádění státního programu zvýhodněných úvěrů automobilů v letošním roce? V rámci státního preferenční auto úvěr je chápán jako nic přijaté na nákup nové auto úvěr peníze za výhodných podmínek. Na podporu poptávky po produkci České aut v České republice byla provedena vyvinout speciální úvěrový program, který má tak daleko.

V tomto příslušným programem dříve přidělené finanční prostředky. Tento projekt poskytla příležitost k českému úroveň automobilového trhu spotřebitelské aktivity. Nicméně, jak potenciálních vlastníků automobilů, a většina institucí úvěrové a finanční muset splňovat určité podmínky.

Získání auto úvěr v roce 2017, program poskytuje státní dotace
Se rozhodl vydat příznivé auto úvěr 2,017 potenciálním příjemcům úvěrů mějte na paměti, že může koupit auto, celková hodnota, která nemůže být více než 25 tisíc. Dolarů. Kromě toho, celková hmotnost vozidla zakoupeného nesmí překročit tři a půl tuny. Ve stejné době, stáří vozu by neměla být větší než dvanáct měsíců, můžeme hovořit pouze o nových vozidel.

Když už mluvíme o podmínkách zvýhodněných úvěrů, je třeba zdůraznit, že termín splácení půjčky na auta až na tři roky. Asi 15 procent z celkových nákladů na nákup dlužník bude muset jako záloha. Jedním z klíčových bodů je, že auto by měly být shromažďovány přímo v České republice.

Také si všimněte, že akční program přednostního auto úvěr se nevztahuje na nákup vozidla, které je v registračních záznamech, v souladu s platnou legislativou v České republice.

Jaký bude automobilový úvěrů v roce 2017?
V souladu s příslušnými ustanoveními státního programu půjčky na auta, stát platí 2/3 část celkové částky obdrží dlužník auto úvěr. Úroková sazba vypočtená v roce 2017 program je poměrně jednoduché. Tedy, je-li úvěr stanoven na 15 procent, zaplatí zákazník jen asi 8,9 procenta v ročním vyjádření.