Car dva dokumenty.


Vydáno: 22.09.2016 | Aktualizace: 22.09.2016

Bankovní úvěry na nákup automobilu - poměrně časté programu.
Mnoho dlužníků nechtějí ztrácet čas pro sběr velkého množství informací a stále častěji žádají o půjčky na auta až 2 dokumentů.

Požadavky na dlužníky.

Pervoocherednym dokument pro auto úvěr je cestovní pas občana České republiky a dalších dokumentů z čeho vybírat. Pokud jde o věk dlužníka nejméně 21 let a ne starší než 55 let.

Organizace, který zaměstnával dlužníka, měl by fungovat po dobu delší než 6 měsíců, a podniky by měly provádět svou činnost déle než jeden rok. Celková zaměstnanost každého dlužníka by neměla přesáhnout dobu 1 roku. Povolení k pobytu do cestovního pasu by se mělo shodovat s regionem, ve kterém plánované úvěru.

Požadavky na autě

Mnoho českých bank, které nabízejí půjčky na nákup nových vozů zahraniční a tuzemské výroby, zakoupená u autorizovaného prodejce. Ale jsou zde i ty, které dávají hotovostní úvěr na nákup automobilu od libovolného výrobce. Kromě toho může být vůz již spustit. Hlavním požadavkem pro tyto vozy je to, že je konec platby nesmí být starší než 8 let, jakož i počet majitelů vozu nemůže být více než 3 lidí na technické pasu.

Představuje úvěrové programy.

Půjčky na auta až 2 dokumentů české banky uložit dodatečné požadavky na programu. Vzhledem k tomu, úvěr je v podstatě nezajištěný, protože solventnost dlužníka ve většině případů není potvrzeno, musí být vozidlo pojištěno. Termín pojištění je obvykle rovná trvání úvěru nemůže být více než 5 let. První platba z úvěru může být až 50% z auta.

Dlužník bude muset vydat životní pojištění, což také zvyšuje náklady na úvěr. Platby se kladného rozhodnutí banky se bude konat každý měsíc ve stejných splátkách. Podpisem smlouvy, přečtěte si odstavec o brzy uhasit úvěru. Většina českých bank mohou účtovat poplatek ve výši 1% z částky zaplacené.