Byt pojištění s hypotékou


Vydáno: 24.10.2016


I když to není všechno líbit, ale obvykle na pojištění hypoték bytů - je povinná. Vyhnout, pravděpodobně nezdaří. A to je oprávněné. Z bytu, stejně jako u jakéhokoli jiného majetku, který se může stát jakákoliv, a banky potřebují ujištění, že úvěr bude splacen v plné výši a včas.

Bereme na vědomí, mimochodem, že je pro stejný účel, někteří věřitelé požadují, aby se ujistili život a plnění ze strany dlužníka. Nicméně, tento typ pojištění ve většině bank nemohl odmítnout. Nicméně v tomto případě je míra nárůstu úroků z úvěru a měsíční množství peněz, které mají být provedeny.

se zajistilo, že
Co se týče pojištění obydlí je třeba poznamenat, že objekt není celý byt jako celek vlastnictví, a jen pár designové prvky - podlahy, stěny, příčky, okna a dveře. Proto musíme pochopit, že například případy zátok to všechno netýká. I když, v závislosti na výsledcích. Například, pokud je úžina vody perekosylo dveří nebo okenních rámů - můžete se spolehnout na náhradu od pojišťovny.

Pojištění hypotéky byt u základní čáry. Za poplatek si můžete udělat něco smlouvy - zpracování, nábytek, strojírenství a sanitární technika. Banka popřel prostě nebude. Především seznam pojistných událostí byl zodpovědný jako minimum, což vyžaduje úvěrovou instituci.

Pojistné případy
Všechny pojistné smlouvy stanovující konkrétní seznam událostí v souvislosti s níž je mzda vyplacena kompenzace. Například poškozené kompenzace nábytek pojištění je k dispozici v následujících případech:

- Fire;

- Exploze;

- Přírodní katastrofy;

- Záplavy;

- Dostupnost konstrukčních nebo stavebních závad v budově;

- Padající letadlo a nebeských těles (takové případy jsou známy);

- Poškození budovy v důsledku dopravních nehod (např auto narazilo);

- Nepovolené akce třetích stran.

Je to nehoda
O je naléhavě nutné všechny škody informovat společnost, která produkovala pojištění bytu v hypotéky. Jako obecné pravidlo lhůty pro podání opravných - tři dny. Samozřejmě, že pojišťovna musí předložit listinné důkazy o tom, co se stalo. Do patnácti dnů musí společnost učinit rozhodnutí - zvážit tomto případě pojištění nebo odmítnout vyplatit náhradu. K posouzení pojišťovny poslal vhodného odborníka.

Velmi časté situace, kdy majitel bytu nesouhlasí s rozhodnutím pojistitele jako popření náhrady, a pokud jde o náhradu škody. Všechny tyto spory jsou řešeny u soudu. Jen nezapomeňte, že soudci by neměli poskytovat pouze doklady potvrzující pojistné případ, ale psaný odmítnutí nebo jiná rozhodnutí pojišťovny. Termín omezení na takových případech je dva roky.