Business Credit nabízí od cheshskoho větve Sberbank


Vydáno: 30.01.2017

Business Credit nabízí od cheshskoho větve Sberbank.

Úspory je velká banka v České republice, která nabízí mnoho různých úvěrových programů pro české populace. V arzenálu finanční instituce speciálních nabídek pro podnikání.

Vlastnosti podnikatelských úvěrů


Úvěry podnikům z spořitelny nabídl ke splnění specifických potřeb. Tento úvěr lze vystavit na pracovní kapitál podniku. Znamená, že úvěr může jít na nákup velkého množství zboží o platbách věřitelům a další. Také úvěr na investice podniků může jít dál. To znamená investovat vypůjčené finanční prostředky na nákup přeprava, nákup bytových či nebytových prostor, platebních prostředků a zařízení. Během hospodářské činnosti vznikly peněžní mezery obchodní dlužníci mohou používat kontokorent.

Last Minute spořitelna


V současné době Sberbank jsou různé nabídky na podnikání. Můžete získat úvěr s kolaterálem a bez zajištění nemovitostí, s úplný seznam dokumentů a za použití zjednodušeným režimem uzavření dohody. Než půjdete do banky pro sestavení žádosti, podnikatel by měl zkontrolovat, zda nároky předložit kandidáty na finanční instituce.

Staňte se členem úvěrový program pro malé a střední podniky jsou právnické osoby a organizace registrované jako IP. Využijte návrhu bude pouze v případě, že Společnost byla zapsána nejméně 12 měsíců. U některých výrobků s originálními registračních požadavků stanovených v hodnotě 24 měsíců. Obligatorní podmínkou je přítomnost úvěrového běžný účet dlužníka u spořitelny.

Pokud nejsou splněny požadavky podnikatele, může jít do nejbližší pobočky banky. Okamžitě, nejlépe s registrací a ustavujících dokumentů, papíry na ekonomické činnosti a finančních zpráv. Právnické osoby budou stále potřebovat pasy zakladatelů pro jednotlivé podnikatele - pouze osobní cestovní pas. Vyplnily dotazník spolu s přípravou žádostí již v bance.

dostupné programy


Obchodník může používat instant úvěru. Výpůjčky podle eksperess úvěru vydává na dobu až 10 let na nákup rezidenčních či komerčních nemovitostí. Rychlé půjčky mohou být přijata na rozvoj podnikání, přičemž v takovém případě podmínky úvěru snížena na 36 měsíců.

K dispozici jsou podnikatelské úvěry, které vypůjčené prostředky jsou k dispozici bez příjmu. Samostatnou kategorií úvěrů jsou určeny pro pracovní kapitál firmy. Pro tyto účely můžete použít obchodní obrat nebo kontokorent. Každý program je jiný.

Vlastník firmy mohou využít investiční úvěr. Výpůjčky návrhu mohou být použity na nákup komerčních nemovitostí na vybavení a dopravy. V závislosti na konkrétních cílech banky určuje maximální výše úvěru, jeho načasování, stejně jako úrokové sazby.