Brankář Petr Čech je český fotbalový tým


Vydáno: 30.07.2016 | Aktualizace: 15.08.2016

Brankář Petr Čech je český fotbalový tým.
Brankář Petr Čech skončil svou kariéru v české reprezentace fotbalu. 34-letý klub "Arsenal" a národní rekord tým hlášena tato na dnešní tiskové konferenci v dotazníku "zlatý míč", vítěz, jehož je již 10krát.
Během své kariéry Cech bylo cílem mnoha prestižních klubů, včetně "Sparta", "Rennes" a "Chelsea". Po mistrovství Evropy on říkal, že promyslet své budoucnosti v týmu. Český fotbalový šampionát a zahazuje 1 se poslední místo ve své skupině. Cech, ale nespojuje jeho propuštění se ztrátou, řekl, že se rozhodl před začátkem turnaje.
Petr Cech vysvětlil své rozhodnutí tím, že použil, aby se učil o 100% v práci, ale v blízké budoucnosti může dát pauzu a musí pokračovat v kariéře. S 17 let hrál za národní tým a hrál s ním na nejlepších klubů v Anglii. počet Cech zápasů každoročně se nachází v blízkosti obrovské množství.
Kdo bude mít místo vynikajícího brankáře, je stále neznámý. Mezi kandidáty - Tomáš Vatslik a Tomáš Koubek, kdo nahradil Čecha v týmu. Možná, že příchod nového kouče bude jiné kandidáty.