BNP Paribas Fortis SANV


Vydáno: 25.04.2016 | Aktualizace: 25.04.2016

Dnes je svět se mění rychlým tempem. Inovace se stalo po celém světě, v neposlední řadě v řízení bankovních transakcí. Na BNP Paribas Fortis, bereme v úvahu potřeby a požadavky zákazníků daleko přesahuje mobilních bankovních aplikací a plateb uskutečněných přes QR-kódu, a jsme odhodláni pomoci spojit lidi s prostředky, které potřebují provádět dlouhodobé projekty, které mohou vytvářet přidanou hodnotu pro dnešní společnosti a zítřka.
Když přijde na podporu firem a podniků, máme plnou důvěru v dovednosti a know-how našich vlastních zaměstnanců banky.
Crowdfunding je důležitým motorem růstu pro podniky i společnost jako celek. Vzhledem k tomu, že široká veřejnost, kdo je za tohoto alternativního zdroje financování, je pravděpodobné, že tyto nápady a projekty, které získávají, vzdalující se prostřednictvím tohoto kanálu bude velmi důležité pro naši společnost.
Crowdfunding není zamýšlen jako náhrada za bankovní úvěrových obchodů. Cílem tohoto inovativního řešení financování dost dovolit podnikatelů zvýšit svůj kapitál tak, aby financování růstu. V souladu s tím, BNP Paribas Fortis uzavřela partnerství s MyMicroInvest crowdfunding plošinou, aby se tato služba dostupná více finančních prostředků pro podnikatele a živnostníky mezi klienty Banky.
Co.Station inkubátor a urychlovač pro mladé zaměřenými na inovaci podniků a dalších dynamických společností působících v prostředí digitální ekonomiky. Nabízí pro spolupráci pracovní prostory, formální školící programy, školení a poradenství, praktické zkušenosti a cenné navazování kontaktů. BNP Paribas Fortis uzavřela partnerství s SocialCom rozvíjet tento živý ekosystém, a tudíž dát podnikatelům veškeré šance na úspěch. Co.Station co-pracovní prostor otevřený scaleups - tj mladí, ambiciózní společnosti, které již vyvinuly prototyp výrobku nebo služby a nyní se snaží proměnit v výnosný obchod na dlouhou dobu. Co.Station působí jako kultivační médium po určité časové období, ve kterém mohou tyto firmy se zaměřují na to, co mohou nabídnout, podívejte se na jejich myšlenky začnou prodávat výrobek a rozvíjet své podnikání.
BNP Paribas Fortis se také hledá obchodní rámců jsou dnes k dispozici k identifikaci a podpoře budoucnost společnosti. S ohledem na tuto skutečnost, vytvořili jsme přes belgické inovačních huby, kam se mohou podnikatelé a zakladatelé společnosti mohou získat odbornou pomoc od odborníků, kteří absolvovali speciální odbornou přípravu, aby vyhovovaly potřebám začínajících podniků a scaleups.
BNP Paribas Fortis podporuje ducha inovace v různých formách. V neposlední řadě, máme silnou víru v talent našich zaměstnanců, a proto jsme vytvořili iniciativu s názvem "Home for Innovation", jejímž cílem je motivovat naše zaměstnance přijít s nápady pro tvorbu role banky v příštích letech. Dům pro inovace není pouze usnadňuje zahájení nových projektů a vývoj inovativních produktů, ale také slouží jako symbol význam přikládáme na neustálé zlepšování a rozvoj nových pracovních metod.