"Black" na "bílé" služby úvěrových makléřů, kteří se rozhodnou?


Vydáno: 03.10.2016 | Aktualizace: 04.10.2016

Kreditní makléři mohou být různé. Někdo se jen snaží zmást zákazníka, a někdo radí podvést banku. Svědomití prostředníci mezi finančními institucemi a potenciálními dlužníky snaží zvýšit šance na schválení výhodných půjček ze strany příslušného výběru úvěrového produktu a poskytnout dodatečné záruky návratnosti. "Gray" a "černé" účastníci trhu, které nabízejí falešné chybějící dokumenty nebo poskytují falešné informace k bance. Rozdíl v přístupu k práci s klienty je obrovský. Jak určit, který makléř je připraven vám pomoci, a že hraje proti vám a vaší pověsti?
"Black" na "bílé" služby úvěrových makléřů, kteří se rozhodnou?
Známky špatné úvěrové makléře.

Slabá zprostředkovatel jedná unáhleně. Za prvé, takové zděšení z asistenta musí požadovat složení zálohy. Zeptal se svou provizi při prvním setkání. Nejlepší věc, kterou může stát, když si to zaplatit - makléř zmizí a nechat o samotě se svými finančními problémy. Mnohem horší je, když mu nabídne svou "pomoc." Jako řešení problémů potenciální dlužník "black" hypoteční makléř může nabídnout:

Padělané výkaz zisku a ztráty se správným platu;
Vytvořte sešit nebo pracovní smlouvu s "falešným" zaměstnavatelem a dostatečným služebním věkem;
Zakupte si místo "na klíč" - to není jen dostat své ruce na pomoc a práci, ale také může kontaktovat čísla, pro které bude banka zástupce potvrdit váš pracovní poměr.
To vše je v pořádku a měl by pomoci při získání úvěru pro velkou sumu. Nicméně existují značné šance neprojdou bezpečnostní kontrolou banky. Je to lež hrozí nejen drift v neoficiální černé listině zákazníků, negativní rekord úvěru v historii, ale také problémy s spravedlnosti. Banka může žalovat podle článku ekonomické podvody a záměrného zkreslování údajů za nesprávné půjčku, čelí pokutu nebo nápravné práce.

Co bude dobrý hypoteční makléř?

Nechtějí kazit svou pověst? Jen jít do profesionálního prostředníka, který radí, aby podvést banku, a porazit ho v jeho vlastních pravidel. Dobrým pomocníkem ne jen říct o tom, které banka na základě procentuálního mohou získat peníze na dluh, ale také bude sdílet doporučení pro získání peněz.

"Bílé" kancelář Credit doporučit následující opatření pro získání úvěru s příznivými parametry:

Shromáždit co nejvíce informací o vaší aktuální finanční situaci;
získat podporu blízkého přítele nebo příbuzného a přivést je jako ručitel;
do likvidních aktiv jako zajištění;
navázání spolupráce s bankovním bezchybné vyřizování malých úvěrů a potom uspořádat hypotéky;
získat pojištění jejich vlastních životech a majetku.
Upozorňujeme, že zprostředkovatel, který není profesionální finanční trh nebude schopen nabídnout výhodné podmínky půjčky a slevy z partnerských bank. Stane se to z jediného důvodu - to nemá partnery a všechny podmínky úvěrových programů vyplývá z Internetu, kde si sami schopni dívat se vybrat nejlepší úvěr.

V falešné úvěr Makléř nemá sídlo nebo místo a své služby čtete reklamu na sloup nebo na zastávce. Podívejte se na více spolehlivých způsobů, jak zajistíme úvěr a se svým výkonem, než dávat peníze na "black" broker.