Bezúročná půjčka: co je háček?


Vydáno: 16.11.2016

Poměrně často se v různých diskusních fór a blogů jsou zprávy věnován tématu "bezúročnou půjčku - Co je háček".

Problém je v tom, že otázka bezúročné půjčky všude diskutovány v přísně negativní formy. Všichni říkali, což triky mohou setkat s osobou, která vydala úvěr. Ale nikdo fórum z nějakého důvodu neříká, jak používat tento produkt, takže to byl opravdu bezúročné. Že tato otázka a zaměří se na těchto materiálech.

1. Non-zájmy úvěr na plastové karty.
Pečlivé studium podmínek po mapě a použít ji správně, můžete opravdu vychutnat bezúročnou půjčku. A když ne trvale, pak systematicky. Existují banky, které mají lhůtu dvou měsíců. Je důležité mít časový limit splatit bezúročné období a neměl vybírat hotovost z bankomatu (ve většině případů lhůta se týká pouze bankovním převodem).

A jediný trik v celém tomto systému - roční služební průkazy. Ale jestli to opravdu pravidelném používání výše poplatků za služby, které nejsou viditelné (méně než jedno procento z celkového obratu finančních prostředků za rok).

2. bezúročných půjček spotřebiče.
V období odkladu kreditních karet banky (a nejen jich, ale většina obchodní společnost) často nabízejí bezúročné půjčky na nákup domácích spotřebičů. Jaký je trik bezúročných půjček?

Pokud se budete držet logiky autoritativní znalecký posudek, se ukázalo, že úvěry bez špinavých triků se nestane vůbec. A v tomto případě banka zájem tkvící v ceně zboží, které jsou bezúročné půjčky poskytnuté. Také mohou být přidány do různých komisí, jako jsou papíry nebo revizi. V tomto případě, samozřejmě, lze považovat za bezúročnou půjčku - jak Komise rovněž vede k vyšším cenám konečných výrobků.

Ale někdy tak, že banka ve skutečnosti prémie zakotven v ceně zboží. To je při nákupu zboží za hotovost, je cena za to je jeden a nákup na úvěry "bezúročné" - je věc druhá. To se zdá být žádný zájem a zhodnocování.

Další zájmové (ve skutečnosti bezúročné) půjčky poskytnuté Nákupní zatuchlý produkt, který v hotovosti je prostě nemožné prodat. Například, tam je sortiment nějakého strašně nákladné a velmi výhodnou vysavač, který po dobu jednoho roku, takže nikdo koupil. To ho a můžete pověsit deska "událost, bezúročnou půjčku."

Když už mluvíme upřímně řečeno, většina bezúročných půjček lumpárny stále skryto. Ale ne všechny průzkumy veřejného mínění. Závěr z toho všeho jednou - před každým losováním, včetně bezúročné půjčky, je nutné pečlivě přečíst smlouvu a prozkoumat všechny nuance.