Banky vůči zákazníkům Nejvyššího soudu České republiky na straně bankéřů


Vydáno: 14.12.2016

Český Nejvyšší soud zamítne stížnost týkající se bankovních poplatků. Úředníci již obdrželi stovky podobných stížností. Všechny rozsudky vynesené v poslední době staly ukazatelem negativnímu postoji orgánů na tyto stížnosti.

Vzhledem k tomu, 2016 v české bance obdržela stížnosti od více než 300 000 lidí, kteří chtějí kultivovat clo zaplacené za to hypoteční a úvěrové účty. Ve většině takových případech soud, působící na straně finanční instituce.

Každý si pamatuje dobu, kdy řízení v občana České republiky, který vyžadoval Česká spořitelna 7200 korun. Ona otevřela bankovní kreditní účet za chování kterých bylo vázaný 150 korun měsíčně. Řekla, že finanční instituce, a to nedokázal vysvětlit, co přesně peníze zaplaceny. Stížnost města Prahy 4 okresního soudu byl zamítnut.

V prohlášení, soudce Eliashova řekl, že bankovní poplatky praktikuje po celém světě. Navíc, ona podepsala smlouvu s bankou, kde bylo všechno předepsané povinnosti, a proto dal svůj souhlas.

Navzdory těmto soudních rozhodnutí, méně finančních institucí jsou Česká republika se zákazníky poplatků za vedení úvěrových účtů. V poslední době se 11 bankovní instituce, jako provize byla zrušena. Udělat krok by mohl provést další bankéřům tvrdé konkurenci.

Poplatek za vedení úvěrového účtu v tomto roce vyhrál soutěž s názvem "ta nejabsurdnější bankovní komise."