Banky vůči zákazníkům Nejvyššího soudu České republiky na straně bankéřů


Banky vůči zákazníkům Nejvyššího soudu České republiky na straně bankéřů

Český Nejvyšší soud zamítne stížnost týkající se bankovních poplatků. Úředníci již obdrželi stovky podobných stížností. Všechny rozsudky vynesené v poslední době staly ukazatelem negativnímu postoji orgánů na tyto stížnosti.

Vzhledem k tomu, 2016 v české bance obdržela stížnosti od více než 300 000 lidí, kteří chtějí kultivovat clo zaplacené za to hypoteční a úvěrové účty. Ve většině takových případech soud, působící na straně finanční instituce.

Každý si pamatuje dobu, kdy řízení v občana České republiky, který vyžadoval Česká spořitelna 7200 korun. Ona otevřela bankovní kreditní účet za chování kterých bylo vázaný 150 korun měsíčně. Řekla, že finanční instituce, a to nedokázal vysvětlit, co přesně peníze zaplaceny. Stížnost města Prahy 4 okresního soudu byl zamítnut.

V prohlášení, soudce Eliashova řekl, že bankovní poplatky praktikuje po celém světě. Navíc, ona podepsala smlouvu s bankou, kde bylo všechno předepsané povinnosti, a proto dal svůj souhlas.

Navzdory těmto soudních rozhodnutí, méně finančních institucí jsou Česká republika se zákazníky poplatků za vedení úvěrových účtů. V poslední době se 11 bankovní instituce, jako provize byla zrušena. Udělat krok by mohl provést další bankéřům tvrdé konkurenci.

Poplatek za vedení úvěrového účtu v tomto roce vyhrál soutěž s názvem "ta nejabsurdnější bankovní komise."