Banky v České republice, kde je nejlevnější otevřený účet


Vydáno: 26.09.2016 | Aktualizace: 26.09.2016

Nejlevnější účty nabízejí malých bank v České republice. Úspory mohou dosáhnout tisíce korun ročně.

Takže, kolik bude stát klienta dělá banku závisí nejen na bankovních sazeb. Náklady mohou být sníženy nebo vyvýšeným v závislosti na tom, jak často se používá těch či jiné služby.
Pokud patříte do kategorie "bezstarostné" zákazníkům a nesnažte se spočítat nuance, kterými může banka si myslíte o otevření účtu v nějakém malém banky v České republice.

Air Bank, Equa bank, Fio banka a Zuno Bank často nabízejí údržbu nejvýhodnější účtu. To je potvrzeno seznamem nákladů, které mohou vzniknout zákazníky, rozdělené do šesti různých typů.
A v případě, že malé banky je opravdu přínosem pro otevření účtu, neznamená to, že náklady na velké banky není k dispozici. Hlavní věc - ke studiu podmínek. Například Komerční banka nabízí nejpříznivější vedení účtu pro studenty a ČSOB - pro zákazníky s úsporou (vklady).

Kam jít za nejlevnější účet

Vůdce žebříčku byla banka Air Bank. Nabízí nejlevnější vedení účtu jen tři ze šesti kategorií zákazníků. Hlavním rysem nabízí - nabíjení 1% ze zůstatku. Maximální zisk bude ten, kdo bude platit 5 krát kartu v obchodě. 1% sazba se vztahuje i na více než 100 tisíc korunách. Air Bank bude nejpohodlnější racionální zákazník, který chce vydělávat peníze z banky, kde byl otevřen účet.
V bankách Equa bank, mBank, Sberbank, UniCredit Bank a Zuno Bank budou mít zákazníci, kteří nemají zvláštní požadavky na údržbu, ale hledají konkurenceschopné ceny, často - bez provize.
V Equa bank bude nejlépe bezstarostné Zákazník, který nechce vědět, kolik a za co platíte. Bude získat zdarma vedení účtu a bezkontaktní platební karty MasterCard, všechny příchozí a odchozí platby, automatické příkazy k úhradě - a žádné provize. Peníze z jakéhokoliv bankomatu na území České republiky, také může být odstraněn zdarma, i v zahraničí - Komise ze dne 9. korun.
Je tam vybrat mezi bankami a hospodárné zákazníkovi v České republice. Tito zákazníci mají tendenci používat hodně internetového bankovnictví, které nepotřebují komplexní služby, například přenos do zahraničí nebo výběr hotovosti v zahraničí. Asi 11 bank v zemi, může takovou osobu dobrou nabídku jeho nákladů na údržbu a služby účtu činil nula korun. Kromě výše uvedených bank, by měly věnovat pozornost návrhu dceřiné ČSOB a Poštovní spořitelna, Fio banka, Monety Money Bank a Raiffeisenbank.

Nabídka velkých bank
ČSOB pouze jedna ze tří největších bank v České republice nabízí účet zdarma. Nicméně, za předpokladu, že každý měsíc na účet přijde alespoň 15 tisíc eur, nebo zaplatí 99 korun. Nabídka zahrnuje veškeré služby, které potřebují průměrnou zákazníka. Česká spořitelna a Komerční banka také nabízí účty zdarma, ale tam jsou zákazníkům platit za odchozí převody.
Česká spořitelna neúčtuje výdaje, pokud jde o jeden měsíc minimálně 7000 korunách a držitel karty zaplatí alespoň jednou v obchodě. Kromě toho je zákazník povinen používat produkty jiné banky - od úvěru na investice. Pokud ne, pak měsíční poplatek za vedení účtu bude 69 kroons. U převodů do jiných bank Česká spořitelna poplatek 7 Kč; pokud v rámci banky - 5 korun. V případě, že klient často pošle peníze na účty u jiných bank, je výhodné koupit neomezený tarif za tuto službu za 29 korun měsíčně.
Komerční banka provozuje podobný systém. Tam MůjÚčet začíná jízdné je 68 kroons. Komise však může být vrácena, pokud klient přijde za měsíc alespoň jednou poukázkou nebo kdyby vzal do banky nebo hypotečního úvěru. Poplatek za převod peněz výstupu - 6 eur, NL - 39 korun měsíčně.