Banky sloučení s peer-to-peer věřiteli pro malé podnikatelské úvěry


Vydáno: 07.02.2017

Peer-to-peer půjčování získává širokých schodech úvěrového sektoru. A v případě, že Česká republika P2P půjček, i když není tak široce populární - a příslušné internetové stránky, zatímco jednotky, a úvěrové částky jsou malé, a oni jsou obvykle jednotlivci pro soukromé účely. V jiných evropských zemích, ale tento výklenek půjčování roste - a to je běžné, že je to i podnikatelské úvěry. Toto ignoruje skutečnost, že existují tradiční české banky nemohou. Je to jednoduché - pokud nemůžete porazit nepřítele (v tomto případě konkurenta), se stal jeho přítelem. Nebo alespoň partnerem.


Směrem k peer-to-peer

Nyní tyto společnosti mohou poskytnout alternativní úvěry pro malé firmy, jehož prostřednictvím se banka popírala závažnost těchto pravidel. Obchod je vždy potřeba peníze - a tento přístup může zlepšit situaci, která se skládá z korporátních úvěrů.

Vše - pro podporu podnikání


Až do nedávné doby, tradiční bankovní spojenectví s jakýmkoliv zástupcem alternativního úvěrů by bylo nemyslitelné. Nicméně, to by byla jen touha ze strany stejných českých bank s cílem podpořit malé a střední podniky - a to i v případě, že sektor zavedením alternativních věřitelé stejné peer-to-peer investory.

slibný sektor


Dnes P2P půjčky trvá jen 1% do podnikání úvěrů, ale podle stejných retailových bank má všechny vyhlídky na rozvoj. Samozřejmě, že hodnocení bank je stěží objektivní. Mnoho úvěry, které jsou na internetových stránkách, nazvaný soukromá, ale často kvůli nim lidé začínají svůj vlastní podnik. To se může dostat i malou půjčku začít podnikat v bance je velmi obtížné. Díky alternativní typy úvěrů lze vyřešit tyto problémy.