Bankovní vklady: přijímání stálý příjem v bankách České


Vydáno: 27.09.2016 | Aktualizace: 28.09.2016

Rozdíly mezi různými typy ložisek.

V závislosti na přání potenciálního investora, může si vybrat pro sebe, co je to bankovní vklad, která uspokojí potřeby v plné výši. Například vklady Fio banka, jsou:

skladování;

úspory;

univerzální;

do drahých kovů.

Každý z těchto typů ložisek má své charakteristické vlastnosti. Tak, sazby z termínovaných vkladů, má zákazník soustavně udržovat účet je otevřen, ale bez nároku na částečné nebo úplné čerpání prostředků až do konce trvání smlouvy.

Spoření - jeden z nejziskovějších typy bankovních vkladů. Zákazník má právo na částečný výběr, a to i bez ohledu na systematické zaplacení úroků z prodlení. Nicméně, investor má právo na doplnění vkladový účet otevřel.

Bankovní vklady, tzv univerzální, kombinovali vlastnosti prvních dvou. To znamená, že klient má právo pravidelně opět doplnil svůj účet, a pokud je to nutné, částečně odebrat požadované množství peněz, bez ohledu na systematické vyplácení úroků.

Druhý typ vkladu - příspěvky do drahých kovů. Zákazník si otevře účet s drahými kovy (hlavně platiny, zlata nebo stříbra), a po uplynutí vkladu obdržel úroků. V zemi je bankovní produkt v české populaci je stále ještě není příliš rozvinutý.


Odborníci provádějící monitoring české banky na trhu vkladů, dospěl k závěru, že v poslední době se roční úroková sazba na vklady v hotovosti mírně změnila. Tyto změny lze vidět nejen na vklady v koruně, ale v cizí měně jako celek.

Nejlepší nabídky bankovních vkladů v koruně

V současné době nejvyšší meziroční tempo země z vkladů v koruně. Kromě toho je bankovní vklad ve své měně se těší největší poptávka mezi obyvatelstvem, protože občanská bolshinstvacheshskih plat se objeví v koruně, ale ne v cizích měnách.

Ostatní finanční společnosti nabízejí svým zákazníkům různé sazby z vkladů. Takže, Equa bank mohou nabídnout produkt, pro osoby mladší 22,00% ročně, -krona vklad měny, minimální doba. - 12 měsíců s měsíční platby časově rozlišených úroků as možností měsíčního náplň. Minimální vklad je 1000kron.

Nejúčinnější a dostupné odborníkům populace volat tyto peněžní vklady hřivny za 12 měsíců:

ERB Bank a Expobank - 22,50%;

Raiffeisenbank - 22,25%;

Sberbank CZ - 22,00%;

Zuno- 23,75%;

mBank - 23,50%.

Stojí za zmínku, že roční úroková sazba z vkladu se může mírně lišit od základny. Při podpisu vybrat pro investora. Musí se rozhodnout, zda je platba úroku měsíčně nebo při splatnosti vkladu; zda současné, či nikoli měsíční kapitalizace a další nuance.