Bankovní úvěr pro malé a střední podniky. Jak jej získat?


Vydáno: 29.11.2016

Televize má dlouhou tradici vzor - bance malých obchodních zástupců dělat nic. Stejně jako, nemáte tam dostat, takže máme bankovní systém. Ale to je jen hloupé zvuky! Zamyslete se, dobře, proč banka konkrétně popřel jeho klient při získávání úvěru? Úvěrové operace pro tuzemské banky jsou důležité, protože vytvářejí velmi dobrý příjem, a úvěry malým podnikům - to je chutné sousto pro každou banku! Sazby z těchto úvěrů je vyšší a "obchod" s bezohlednými dlužníků je mnohem jednodušší než s jednotlivci.

Ale každý vzor se nevyskytuje ve vzduchoprázdnu. Tento negativní postoj k bankám o malé a střední podniky, neboť předpověď zisku budoucí jakéhokoli malé firmy je velmi obtížné, ale příjmy lidí, kteří právě pracují ve státní správě nebo práci v kanceláři, můžeme předpovědět s určitou důvěrou. Ale to neznamená, že banka neumožňovala to na vás! Zákazníci banky potřebují, která zajistí návrat úvěru a úroků a kdo jsou tito zákazníci - to není tak důležité.

Níže dáváme konkrétní radu pro každého, kdo chce získat bankovní úvěr pro malé a střední podniky. Tyto tipy opravdu funguje v praxi, co budete moci snadno vidět, když jejich použití v jejich pochodu do banky.

1) Budete potřebovat důkladný trénink. Nechcete mít spotřebitelské úvěry na nějakém jednoduchém produktu v domácnosti, budete přitahovat poměrně velkou sumu peněz za docela riskantní. Takže připravit je velmi vážná. Za prvé, měli byste mít jasno o účelu úvěru. Za druhé, musíte pochopit způsoby splácení úvěru a možná rizika.

Účelem úvěru - velmi obtížné téma. Za prvé, že banka nemá zájem o "rozvoji svého podnikání." Ten vaše firma prostě nezajímá. Takže mluvit o abstraktní vývoj - to prostě udělat sami ještě horší, ne vám úvěr s tímto zněním nikdy nezradí. Proto cíle by měly být konkrétní, musí být doprovázeny přesnými čísly a diagramů. To znamená, že pokud si vzít úvěr pro malé podniky, je třeba poskytnout výpis z bankovního účtu je to, co to bude stát. Tak, každý Posledné a kronyso celou částku úvěru!

Způsoby, jak splácení úvěru a úroku - to není prázdná fráze. Banka opravdu důležité vědět, jak přesně máte v úmyslu splácet své dluhy. Opět platí, že to nebude fungovat frázi "I vydělávat peníze, pak budu platit." Opět platí, že musí vrátit do obrázků, ukazatelů a údajů pro malé firmy. Shromažďovat všechny potřebné údaje na oplátku každý prvek vašeho podnikání. Strávit nezbytné analýzy a výsledky poskytují banky.

Pokud si to všechno, Úvěrový výbor bude příznivěji zacházet vás. Nezapomeňte získat úvěr pro malé podniky je nezbytná k příznivému úvěrové komise.

2) Kreditní musí být uvedeny, pokud chcete točit své podnikání s "nulou". Za tímto účelem jsou business angels a jejich investice. Bank - to není charita, takže se mu peníze na stavbu a podporu zásadně nového podniku - je to fantastické. Takže pokud chcete získat úvěr pro malé a střední podniky, ať tuto firmu, budete mít.

3) Pick software. Zde každé banky, díky svému přístupu, způsob výpočtu jako záruka na půjčku. Ale podstata je stejná - i když máte software prvotřídní, to nezaručuje půjčku. Pro vaše důležité bankovní platební schopnosti, ne na velikosti vašeho softwaru. Takže pokud nemůžete splácet včas av plné výši, pak není "cool" software nezachrání vás.

4) Dejte dodatečné záruky banku. Dělat to může být docela výhodné, protože ručitelů. Pozvat jim své partnery, přátel, známých podnikatelů. Čím více ručitelů, tím lépe! Tento bod je velmi podobný předchozímu, je to také forma bezpečnosti pro vrácení částky úvěru, tak ručitelé by se mělo zacházet jako dobrý plusu, ale ne jako kouzelnou hůlkou.

5) Banka bude požadovat od vás podnikatelského záměru. A je to tak správně to! Co je podstatou každého podnikatelského záměru? Skutečnost, že jste to přeložit jejich sny o podnikání v konkrétních číslech. Že obchodní plán je povinen prokázat bance všechny výpočty jsou specifické pro vaše vyhlídky. Pokud se vám ukázat, jak moc kreditní výbor přinese Zisk každou korunu úvěru, bude to velká pomoc pro půjčku! Jak napsat podnikatelský plán? Hmm, no, pokud nemůžete to sami dělat, pak nahlédněte do společnosti, což je hodně. Konkurence v tomto sektoru je vysoké ceny za jejich služby jsou malé, ale pro vás je to velmi výnosné. Takže v případě, že otázkou je, o tom, jak napsat podnikatelský plán, pak máte spoustu možností.

Tak jsme diskutovali, jak získat bankovní úvěr pro malé a střední podniky. To zahrnuje otázku "proč budete potřebovat ručitele" a "jak napsat podnikatelský plán" a další. Pomocí těchto tipů, když jdete do banky. Ale nezapomeňte, že je třeba připravit se dobře! Hodně štěstí při získávání úvěru!