Bankovní úvěr převeden do dluhu sběratelů a prodal ji


Vydáno: 19.10.2016

Existují situace, kdy dlužník je úvěr emitované dlužníkem, ale nikoli společnosti vydávající kreditní karty a inkasních agentur, tj banka přenese své úvěrové borrowed organizace. Proč se to děje a co dělat, říct víc.

Důvody pro prodávat dluh kolektory
Je-li banka zákazník neplní své povinnosti a neplatí hypoteční splátky, podle zákona věřitel může prodat svůj dluh kolektory. To je možné v případě zpoždění o 3 měsíce, někdy i později, v závislosti na "trpělivost" finančních institucí a situace.
Bankéři často dávají úvěry malým množstvím, nechtěl obtěžovat s klopitnist soudy prostřednictvím procesu. Navíc, to je docela nákladná procedura. Skutečnost, že organizace netrpí ztráty ani s vysokým podílem dlužníků. Náklady na něž jsou obecně svědomití poplatníci, kteří splňují podmínky smlouvy. Pomíjivý dluh kolektory, můžete si dokonce vydělat.

Jak mám vědět, že banka převedla půjčku na dluh?
Další informace o problému, který předběhl zákazník je snadné. Práce s dlužníků probíhá v několika fázích:
Tam přijde dopis od sběratele. To je jasným znamením, že teď byste neměli banka a inkasních agentur. To je možné v případě, že věřitel uzavřel dohodu s organizacemi pro "plenit" peníze v její prospěch nebo půjčky prodal sběratelům. Můžete zjistit pravou příčinu dopisu, který specifikuje požadované dokumenty (Link) nebo volejte na strukturu (telefon musí být zapsán v dopise).
Zavoláte sběratele. Pokud je váš telefon volání, pak se zeptejte v rozhovoru, na jakém základě a na jehož obličej je vyroben akci.
"Zvistochka od banky." Někdy bankéři rozeslal e-maily, SMS zpráv, volání a hlásí, že svůj dluh sběr firma prodána. Pokud tomu tak není dostatek informací (krátké textové zprávy) a vy nerozumíte, pak volat zpět na bance samotné vyjasnit situaci.
Vy uzavřena kvůli úvěru. Stává se, že dlužníkovi možnost splatit dluh, ale úředník říká, že k provedení této operace nemožné. To se děje v případě převodu úvěrových kolektorů, stejně jako přináší případ k soudu. Vše, co potřebujete, aby okamžitě zjistit.
Credit prodal, co mám dělat?
Když banka vezme své kreditní dluh této společnosti vrátit peníze, které mají, by mělo být zřejmé, že akce proti dlužníkovi může být přísnější. Váš závazek se nezměnila a peníze stále dluží zpět.
Kolektory jsou aktivní a "opakované" svých bankovních partnerů odposlouchávala hovory ohrožují lidi a někdy dokonce v rozporu se zákonem. Ale dříve, než budete naprosto nutné mít dokumenty potvrzující převod úvěru. Možná to bude dělat sám banka. V opačném případě nemusí nikomu nevrátí ani k soudu. Také je třeba jednat v případě, že dokument obsahuje porušení nebo nejistoty, které bude pravděpodobně odhalí pouze advokát.

Kolektory jsou ochotni se obrátit na soud, což znamená nízké zisky z podnikání a nakonec odepsat dluhy, aniž by čekal na úplném splacení. Dále musíte zjistit přesnou částku dluhu s podrobnostmi (tělo úvěru, úroky, sankce, atd.). Tento certifikát je možné si vyžádat v bance. Také následující dokumenty:

Úvěrová smlouva.
Smlouva ručení.
Splátkový kalendář.
Dodatečné transakce.
Doklad o úhradě a tak dále.
Vše, co má pro komunikaci s příslušným zástupce (agent) a v případě potřeby obrátit se na právníka (advokáta). Nezapomeňte, že pokud požádal o výši dluhu kolektory nad příslušným odkazem, to je nezákonné. V každém případě je třeba zvážit individuálně.

Zní to jako fráze, ale to není nejlepší vzít půjčku, pokud není jistota, že nemůže splácet včas. Nezapomeňte o stavu vaší kreditní historii, který je někdy rozhodujícím faktorem při získávání úvěrů v budoucnu. V případě negativní pověst využít ziskových bankovních návrhů bude realistický.

Máte-li nějaké problémy s sběračem proudu je vhodné zkoumat stávající zákony a předpisy, i když to rozhodně není jednoduché. S pomocí můžete vždy jít ke specialistovi, což je jistě není bezplatná služba.