Bankéři řekl českým studentům, jak chránit váš smartphone před hackery


Bankéři řekl českým studentům, jak chránit váš smartphone před hackery

Většina českých studentů neví, jak se přihlásit na svůj bankovní účet z vašeho mobilního telefonu zjistit, co je to pravda pozici a ne padělek. Každý rok stále více a více studentů používat on-line bankovnictví je mobilní telefon. V tomto ohledu, bankéři České bankovní asociace poslán do univerzit říci studentům, které mají chránit své telefony z podvodníky a hackery.
Pouze 30% dospělých Čechů smartphone je chráněn, hlasování SC & C pro Českou bankovní asociace (ČBA). Mladá generace 18-29, věci jsou o něco lepší - 43% respondentů sleduje bezpečnost vašeho telefonu.

Smartphone použít téměř vše - včetně dětí a dospívajících. A jen málokdo ví, jak chránit svůj telefon hacking, většina z nich věří, že nepotřebují ochranu, protože nevedou důležité informace o telefonu. Nicméně, přístup na bankovní účet nebo na účet v sociálních sítích mnohem jednodušší, než se zdá.

K nápravě této situace, bankéři CBA zúčastnilo přednášek na Cybersecurity 35 škol a obchodních akademiích po celé České republice.

Často se mladá generace nečte dopisy od bank, a je toho názoru, že doporučení bude trvat dlouhou dobu. Ve skutečnosti si stáhnout antivirový software pro mobilní telefon trvá několik minut.

Studenti ve třídě aktivně zajímají o možnost ukládat své osobní údaje. Ptali se, jako je obchod své peníze milionáři. "Existuje mnoho způsobů, například může být připojen na účet jen s jedním počítačem, který je nainstalován v úložišti" - řekl Dvořáček studenti, kteří pracovali u GE Money Bank.

Bankéři rovněž doporučují použít specializované programy pro přístup k bankovní účet. Ve většině případů jsou bezpečnější, protože tím je nižší pravděpodobnost, že spoofing stránek nebo zasláním SMS s ostatními.

Při přístupu prostřednictvím pravidelných prohlížeče by měly být soustředit se na certifikátu webu (malý zelený blízkosti zámku v obci). To zajišťuje, že jste na oficiálních internetových stránkách banky, ne jeho padělané kopie.