Bank of Tokyo-Mitsubishi


Bank of Tokyo-MitsubishiPřítomnost Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ, Ltd (BTMU) je v oblasti Oceánie se datuje 100 let, když jeho předchůdce, Yokohama kovových peněz Bank, první zřídit kancelář v Sydney, Austrálie, v roce 1915. Bylo to v roce 1985, který vytvořil jeho BTMU první plné bankovní operace v Sydney.
V současné době, BTMU, členem Mitsubishi UFJ Financial Group, Inc. (MUFG), má pobočky v dalších dvou městech v Austrálii - Melbourne a Perth, stejně jako v Aucklandu na Novém Zélandu v oblasti Oceánie.
Pro mnoho dekád, BTMU buduje pevné základy v regionu Oceánii, kde hraje klíčovou roli při usnadňování přeshraniční obchodní toky mezi Austrálií a Novým Zélandem a celosvětové sítě MUFG, která pokrývá více než 40 zemí. Banka také podporuje celou řadu projektů zdrojů, a to bude pokračovat ve své zapojení v této oblasti v budoucnu.
Nedávný podpis dohody o hospodářském partnerství (EPA) mezi Austrálií a Japonskem vytvořila nové příležitosti pro banky a jejích firemních zákazníků. To pomůže zvýšit objem obchodu a výměny mezi oběma zeměmi. EPA může také připravit cestu pro spolupráci v širším sektoru služeb, jako je maloobchod a zdravotní péče, že Japonsko přispělo na dlouhou dobu.
V Austrálii, zejména v New South Wales, důraz je nyní jasně na rozvoj infrastruktury. BTMU má všechny funkce na podporu takových projektů, protože jeho dobře organizované místní poradenské odborných znalostí a pověst na veřejného a soukromého sektoru. Jako součást své trvalé snahy o pokračování tohoto trhu, BTMU rozšířila své schopnosti a produkty. BTMU v Austrálii také posílila své pokladní služby, transakční bankovnictví, syndikované úvěry, a své návrhy na sekuritizace a dluh Obchodování na kapitálových trzích.
Naším cílem je poskytnout zákazníkům možnost koupit koncentrovaného portfolia specifických služeb (většinou stávajících zákazníků BTMU) s pořizovací cenou základny. BTMU má schopnost financovat koncentrovaného portfolia konkrétních dlužníků, kromě financování diverzifikovaným bazénů.