Bank Gutmann Aktiengesellschaft


Vydáno: 22.04.2016

Bank Gutmann v sobě spojuje zkušenosti s řízením velkých majetků s hlubokým pochopením potřeb svých zákazníků. Nezávislé hodnocení banky opakovaně potvrdila nejvyšší kompetenci v oblasti poradenství a vedoucí postavení na trhu v Rakousku. Klienti společnost Gutmann patří tuzemské i zahraniční podnikatelé, nadace, bonitní privátních klientů a jejich rodin, stejně jako institucionální klienty.
Kompetence v řízení velkých majetků vyžaduje porozumění a transparentní Radu, která respektuje potřeby zákazníků - taková je politika Bank Gutmann, od svého založení v roce 1922. Za před více než 30 lety, banka specializující se na správu aktiv, jakož i prostřednictvím obchodních-partnerů realizaci obchodní model , poskytuje nejvyšší kvalitu, vášeň, stabilitu a nezávislost zákaznického servisu.
V popředí jsou transparentní, řešení šitá na míru, pečlivé zacházení s rizikovými a zachování kapitálu opatření - všechny aspekty, které přispívají k dlouhodobému uchovávání majetku. S tímto přístupem ke zdravotní péči může být dokonce v těžkých časech s cílem posílit důvěru stávajícími zákazníky a přilákat nové zákazníky a získat jejich důvěru. Gutman je vedoucí bankou v soukromém bankovním trhu v Rakousku a následuje pět hodnoty, které tvoří základ pro řízení zachování majetku.
Smysl pro zodpovědnost jako princip.
Bank Gutmann doporučuje, aby tato zásada soukromých a institucionálních klientů, tak ta řešení, která může zvýšit individuální investice. Žádné vlastní emise, cenné papíry, neexistuje žádná struktura tržeb - princip, který zaručuje nezávislost při hodnocení a výběru opatření k zachování majetku, specifické pro každého klienta.
Vědomí první zodpovědnost.
Dobrá rada je nezávislá autonomní a má povinnost pouze na klientovi. Spolehlivost banky zaručuje kontinuitu vyššího principu dlouhodobých investic. Toto je základem všech hodnot.
Bank Gutmann sebekritičtí a zkoumá stanoveny procesy. Zároveň zvědaví a zabývá inovativních projektů. Kromě toho banka vyvíjí a podporuje řešení, která přinášejí výhody ve stejné době existují nové nápady. Spolupráce s mezinárodně uznávanými odborníky v oblasti financí a ambiciózních mladých výzkumných pracovníků posiluje znalost finanční ekonomie a podporuje inovační sílu banky. komunikační teorie a praxe na prvním místě je hlavním zdrojem nových myšlenek a zajišťuje, že klienti banky Gutmann vždy těžit z nejlepších a nejvíce inovativních investičních řešení.
Banka pečuje, kromě hlavní činnosti v Rakousku a pro zákazníky z Německa, střední a východní Evropě. Má pobočky v Budapešti, Praze a Salcburku. Odborné poradenství je k dispozici v 16 různých jazycích.