Auto úvěr bez ručitele a certifikáty


Auto úvěr bez ručitele a certifikáty

Tento typ úvěru je velmi rozšířená a poptávky v České republice. Získat auto úvěr v showroomu přímo či české bance. V prvním případě bude klient strávit několik hodin a jít ven na zbrusu nový autosalon. Ve druhém případě bude žádost považována úvěrový výbor 1 až 3 dnů. Ale bez ohledu na možnost, že dlužník není vybrán, mnoho dokumentů to není nutné. Jaké jsou podmínky pro získání půjčky na auta bez ručitele a referencí, jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Podmínky a požadavky

1. Obvykle získat úvěr na nákup automobilu bez certifikátů může přijímat občany České republiky, dosáhl věku 21 let. Ale různých bank Čechy požadavky se liší podle věku, že některé z těchto auto úvěry jsou vydávány pouze osobám 23-25 let. Obvykle je maximální věk dlužníků Programování expresní půjčky je 60 let.

2. Půjčky bez ručitele a certifikáty jsou vydávány pouze na nákup nových vozů.

3. Vozidlo musí každoročně pojistit rizika. Někdy banky také vyžadují životní pojištění dlužníka.

4. Krátkodobé úvěry na nákup automobilu bez ručitelů a certifikáty mohou být od 1 do 5 let. Avšak vzhledem k zvýšené riziko bankovní kreditní období je omezena na 12 měsíců.

5. dlužník musí poskytnout zálohu o asi 30%, a někdy i všechny 50%. Auto úvěry bez ručitele a certifikáty nejsou vydávány bez akontace.

6. Částka, kterou banka může poskytnout v tomto případě je samozřejmě mnohem nižší částky pro klasické půjčky na auta.

7. banka sazby vysoké riziko: také zvyšuje. Mohou mít hodnotu 24% nebo vyšší.

8. Kromě toho je pravděpodobné, že dlužník bude muset zaplatit různé provize: otevření účtů, poskytování úvěru atd

požadované dokumenty

Credit Program "pro vozy bez referencí a ručitelé" mnohé české banky poskytují zjednodušený soubor dokumentů. V takových případech se dlužníci jsou předloženy pouze pas a další dokumenty (například řidičský průkaz). Často se však banky přesto chcete vědět o finančních možností zákazníků, protože poptávka z příjmů dlužníka potvrdit alespoň ve volné formě. To znamená, že zákazník může jednoduše zadat v přihlášce na velikost vaší primární a sekundární příjmů a firemní telefonní číslo, které chcete úvěrového manažera pro kontrolu obdržených informací.

Klady a zápory

Jakýkoli úvěrový program má výhody a nevýhody. V případě půjčky na auta bez ručitele a odkazy na nevýhody patří:

- Vysoká akontace;

- Zvýšené rychlosti;

- Malé množství úvěru;

- termíny;

- dostupnost výbory;

- Možnost nákupu pouze nových vozů.

Pros vyjádřit auto úvěr:

- Není třeba doklad o příjmu;

- Minimální balík dokumentů;

- Není třeba ručení;

- Rozhodnutí o poskytnutí úvěru je přijato neprodleně.

Na jedné straně, auto úvěry bez ručitele a certifikáty jsou snadno k designu a jsou k dispozici pro zákazníky, kteří pracují neformálně. Na druhou stranu, jsou mnohem dražší klasické půjčky na auta, a tím i na dlužník navysne hmatatelné finanční zátěž. Z tohoto důvodu nemůžeme s jistotou říci, zda se má použít tento typ úvěrů. Předtím, než zavolat do banky, potenciální dlužník musí adekvátně posoudit jejich schopnosti a pochopit, zda takový program je pro něj nejlepší.