Anglický bar v Praze v neděli promění v klubu cizích jazyků


Vydáno: 14.01.2016 | Aktualizace: 03.01.2020

Účastníci jednoduše komunikovat na zvoleném jazyce se svými dopravci. Nad vchodem do baru platit je nutné. Anglický bar v Praze v neděli promění v klubu cizích jazyků.
V neděli se v Praze děje Globe Bar v cizinci z různých zemí, aby si navzájem pomáhali naučit se jazyk. Nad šálkem kávy nebo piva může mluvit s rodilými mluvčími v angličtině, ve francouzštině, v turečtina nebo ruština. Komunikace je to možné a Češi.
Angličtina Cafe Globe se nachází v blízkosti Karlova náměstí. Improvizované jazykové kurzy začínají v neděli ráno. Organizátoři publikum sedící na společnostech - v závislosti na jazyku chci trénovat. Tabulky představují vlajky v zemi. Pro výplatní vstup je nutné.
Globe Bar není jediné místo v Praze, kde si můžete přijít pro komunikaci v cizích jazycích zdarma. Takové akce šťastný Mezinárodní studentský klub pod vedením ČVUT.
Každé druhé pondělí v Café Lingea mluví anglicky a dokonce v nějakém jiném cizím jazyce. Učte se anglicky zdarma plechovku jazykové školy Tutor v Praze, kde se vzdělávací činnost, studenti praktikovali TEFL.