Andrew Babish pomáhá držet majitele Louis Vuitton módní přehlídky na Karlově mostě v Praze


Vydáno: 12.02.2016 | Aktualizace: 03.01.2020

Andrew Babish souhlasil s nejbohatším Francouzem uspořádat módní přehlídku Louis Vuitton, aby oslavili 700 let Karla IV.
Andrew Babish majitel Louis Vuitton se bude konat módní show na Karlově mostě v Praze. Český ministr financí a miliardář Andrew Babish uvedl na své stránce v sociální síti Facebook "", který on nejprve navštívil ve Francii LVHM zájmu a "něco, o kterých se dohodne" s jeho majitelem Bernard Arnault. Bernard sdíleny s Babishem nápadem uspořádat módní přehlídku přímo na Karlově mostě v Praze.
"Měl jsem oběd s Arnaud, jeden z nejznámějších francouzských podniků ve vlastnictví Louis Vuitton, Fendi, Hennessy. Byla to zajímavá setkání. Je to pěkné, velmi skromný člověk, i když je mezi nejbohatší lidi na světě s bohatstvím téměř 30 miliard dolarů. "
Bernard Arnault Babisha pozval na výlet do Muzea historie Louis Vuitton. Ministr byl zaujatý bohatou historií značky a podpořil myšlenku uspořádat módní přehlídku Arnaud Louis Vuitton na Karlově mostě.
"Tato událost by propagoval po celém světě, takže chci pomoci Arno s povolením k zobrazení. Bylo by hezké strávit to bylo jen oslavit 700 let Karla IV », - řekl Babish.
Připomeňme si, že 14.května 2016 v České republice oslaví 700 let od narození Karla IV.