Žádost o hotovostní úvěr, který by naznačoval, že pro získání úvěru


Vydáno: 06.12.2016

Úspěšná hotovost o půjčku do značné míry závisí na tom, jak dobře a správně vyplnění žádosti.


Žádost o hotovostní úvěr mohou být vyplněny elektronicky, online a v tištěné podobě dotazníku.

Hned na vědomí, pole označená "hvězd" (označené *) - jsou nezbytně nutné! Jestliže jste zapomněl ani jeden z nich, že žádost nebude ani uvažovat. Ale ne označené položky jsou nejlépe nezůstaly prázdné, alespoň dát pomlčku, nebo dát minimální informace.

Například: "Máte vlastnil země?" - "Ano", "Ne, postaveni před soud?" - "Ne," a tak dále.

Budete muset zadat název (v plné výši), celé datum narození, číslo pasu a sériovým číslem, druhý doklad potvrzující vaši identitu, registraci adres a skutečné bydliště, místo výkonu práce (často - označující právní a skutečné adresy). Přirozeně, kontakty potřebovat: mobilní a domácí telefon, e-mail. Některé banky pevné domácí telefonní dostupnost je nutností, ale ne všude.

Samozřejmě, že větší množství úvěru, tím delší je doba výpůjčky, tím více detailů bude vyžadovat zadat banku. problematiku rodinného stavu, přítomnosti dětí neignorujte, existují i jiné půjčky nebo finanční závazky. Pokud budete platit alimenty, tam jsou jednotliví podnikatelé, kteří dluží daň, nebo mají nevyřízené účty, z nichž všechny mohou "plavat" na aplikaci, protože banka bude provádět kontroly. Čím větší množství - tak pečlivě zkontrolujte.

Většina odborníků radí neleží s vaší žádosti: jistý způsob, jak nejen k selhání v určitém úvěru, ale také uložit do "černé listině" nespolehlivých dlužníků. A při vyplňování žádosti on-line, si uvědomit, že dotazník s chybějícími poli nebude akceptovat systém a vyzve vás k opětovnému zadání chybějících informací.