Ať už se jedná hypotéky pro mladé?


Vydáno: 31.08.2016

Pro reklamní banky hledají, mnoho přemýšlel, zda Česká republika rozšířena několik typů hypoték - standardní, USA, investice? Volby pro hypotečním trhu hodně, ale v dlouhodobém horizontu, existují pouze tři typy: klasický hypotéka Americká hypotéka - jehož bezpečnost stávajícího bytového bance dává peníze a investice - úvěry na nemovitosti (rezidenční a komerční), kde platby vzít v úvahu budoucí pronájem nemovitosti.
Ve všech ostatních případech, jako je "hypotéky pro mladé rodiny", "hypoteční válečných veteránů" a další - není nic víc než mazaný marketingový trik, kde se pod rouškou různých úvěrových produktů obchodníci banka vám bude v podstatě prodávat jedno a totéž hypotéky, nádherné spojení jména významného data nebo události.
Komentář specialista:
"Hypotéky dostat lepší s zprostředkovatele úvěru nebo finančního poradce. Vzhledem k tomu, nabízené podmínky, které banka může a měla by být projednán. Dobrý makléř může jednat s bankou o nejlepším zájmu svého klienta, změnit některé podmínky smlouvy, snížit náklady na služby úvěry, pojištění a zvolit způsob, jak udržet peníze a tak dále.
Ať je to všechno sám je téměř nemožné. Je-li osoba se objeví v úvěrovém oddělení banky z ulice, je nepravděpodobné, že bude mít dobré podmínky na hypotéku, protože tam šel sám - takže priori dohodnout na podmínkách, které banka mu nabídne. Makléř musí přijít do banky s dobře prohotovleniya složky plné dalších nabídek od konkurence, jasně ukazují, že klient nastavit velmi vážně a hodlá volit, že je výhodnější. "