Podnikatelské úvěryNejlepší nabídku
expresscash
expresscash od 5 000 do 50 000 Kč Nejlepší nabídku
do 30 minut
Získat půjčku!
Nejlepší nabídku
creditstar
creditstar od 5 000 Kč do 25 000 Kč Nejlepší nabídku
Jakmile je vaše zádost o půjčku schválena, trvá obvykle 15 minut, nez jsou peníze zaslány.
Získat půjčku!
ferratum ferratum do 10 000 Kč do 60 minut Získat půjčku!
prontopujcka prontopujcka od 10.000 Kč do 100.000 Kč do 60 minut Získat půjčku!
Nejlepší nabídku
provident
provident od 3 000 - 130 000 Kč.
Rychlá pujčka v hotovosti nebo na účet
Nejlepší nabídku
do 30 minut
Získat půjčku!
Nejlepší nabídku
Pujckomat24
Pujckomat24 do 22 000 Kč (zádné poplatky) Nejlepší nabídku
do 20 minut
Získat půjčku!
CreditKasa CreditKasa 1 000 - 12 000 Kč do 60 minut Získat půjčku!
CreditON CreditON od 1 000 Kč do 20 000 Kč do 15 minut Získat půjčku!
CreditPortal CreditPortal 500 - 30 000 Kč Peníze odeslány do 1 hodiny od schválení půjčky Získat půjčku!
Emma´s Credit Emma´s Credit 500 Kč – 7000 Kč do 5 minut Získat půjčku!
Nejlepší nabídku
EverydayPlus
EverydayPlus do výše 12 000 Kč. Nejlepší nabídku
Peníze odeslány do 1 hodiny od schválení půjčky
Získat půjčku!
Pujcka7 Pujcka7 do 15 000 Kč do 60 minut Získat půjčku!
Pujckomat Pujckomat Půjčka az do výše 10 000 Kč na 31 dní Celý proces rychlé půjčky je většinou vyřízen do 15–20 minut Získat půjčku!
Via Sms Via Sms do 20 000 Kč do 50 minut Získat půjčku!

Malé a střední podniky (MSP) - aktivně rozvíjí ekonomický segment českého ekonomického systému země. Až polovina obyvatelstva velkých měst obsazených malých a středních podniků, toto odvětví se neustále vyvíjí a ukazuje stabilní růst. Nejvýznamnějším představitelem malých a středních podniků jsou individuální podnikatelé.
Půjčky pro živnostníky v České republice - aktuální nabídky předních bank. Samostatní podnikatelé, jako kdokoli jiný v případě potřeby dodatečných finančních prostředků a finanční produkt, který má název - v půjčky pro podnikatele, na jejich podnikání vzkvétala a vyvinul. To platí zejména pro podniky, které potřebují peníze, aby realizovat všechny své plány a budovat dobré, ziskovou společnost. Česká finance společnosti a banky nabízejí podnikatelská půjčka -pochatkivtsiv, které umožňují mladým lidem utrácet peníze na rozvoj a podporu svých projektů a efektivně realizovat koncipované nápady.
Půjčka pro začínající podnikatele se může zdát jako malý úvěr, průměrných úvěrů a velkých úvěrů. Podmínky půjčování příliš odlišné. Je možné, aby se vítězný bod pro úvěry pro podnikatele bez zajištění, a proto s poskytováním úvěrů (v druhém případě se výše úvěru bude větší a menší úroková sazba). Správné použití úvěru pro PI vždy v souvislosti s podnikáním.
Podnikatelské úvěry vydán za těchto cílových skupin: individuální podnikatelé, včetně jednají v zájmu rolníka (farmáře) hospodářstvích, obchodní společnosti (veřejná obchodní společnost, společnost s ručením omezeným, komanditní společnosti, dodatečný závazek), akciové společnosti, státní podniky, družstva soukromými notáři. Stejně jako provozní financování podniků a financování nerezidenty povoleny.
Cíle financování:

  • Pracovní kapitál, rozvoj podnikání;
  • Nabývání nemovitostí, včetně komerčních nemovitostí, nemovitostí za účelem dosažení zisku obchodní organizace (po němž následuje odebrání bydlení), pozemků za účelem výstavby komerčních nemovitostí, komerčních nemovitostí, rekonstrukce hlavního nemovitostí pro podnikání;
  • Investiční cíle: nabytí movitého majetku, oprava / rekonstrukce budov, obchodní prostory, investice, nákup podílu na základním kapitálu, nabývání cenných papírů;
  • Refinancování současných / non-dluh problém dlužník / třetími stranami v bance / jiných bank nebo organizací provádět určité typy bankovních operací / na jiné osoby či subjekty.

Finanční podmínky až 7 let.
Půjčky pro začínající živnostníky vystavena v cizí měně - Česká koruna. Výše finančních prostředků je zcela individuální indikátor hlasových svou specifickou hodnotu. doba odkladu až 6 měsíců.