Podnikatelské úvěryNejlepší nabídku
creditstar
creditstar od 5 000 Kč - 25 000 Kč Nejlepší nabídku
Jakmile je vaše zádost o půjčku schválena, trvá obvykle 15 minut, nez jsou peníze zaslány.
Získat půjčku!
ferratum ferratum od 1000 Kč - do 10 000 Kč do 60 minut Získat půjčku!
prontopujcka prontopujcka od 1000 Kč - 100.000 Kč do 60 minut Získat půjčku!
Nejlepší nabídku
provident
provident od 3 000 - 130 000 Kč. Nejlepší nabídku
do 30 minut
Získat půjčku!
Nejlepší nabídku
expresscash
expresscash od 5 000 - 50 000 Kč Nejlepší nabídku
do 30 minut
Získat půjčku!
Nejlepší nabídku
Pujckomat24
Pujckomat24 od 1 000 Kč do 22 000 Kč (zádné poplatky) Nejlepší nabídku
do 20 minut
Získat půjčku!
CreditKasa CreditKasa od 1 000 Kč - 12 000 Kč do 60 minut Získat půjčku!
CreditON CreditON od 1 000 Kč do 20 000 Kč do 15 minut Získat půjčku!
CreditPortal CreditPortal od 500 Kč - 30 000 Kč Peníze odeslány do 1 hodiny od schválení půjčky Získat půjčku!
Emma´s Credit Emma´s Credit od 500 Kč - 7000 Kč do 5 minut Získat půjčku!
Nejlepší nabídku
EverydayPlus
EverydayPlus od 500 Kč - do 12 000 Kč. Nejlepší nabídku
Peníze odeslány do 1 hodiny od schválení půjčky
Získat půjčku!
Pujcka7 Pujcka7 od 500 Kč - do 15 000 Kč do 60 minut Získat půjčku!
Pujckomat Pujckomat od 500 Kč - do 10 000 Kč Celý proces rychlé půjčky je většinou vyřízen do 15–20 minut Získat půjčku!
Via Sms Via Sms od 1000 Kč - do 20 000 Kč do 50 minut Získat půjčku!

Malé a střední podniky (MSP) - aktivně rozvíjí ekonomický segment českého ekonomického systému země. Až polovina obyvatelstva velkých měst obsazených malých a středních podniků, toto odvětví se neustále vyvíjí a ukazuje stabilní růst. Nejvýznamnějším představitelem malých a středních podniků jsou individuální podnikatelé.
Půjčky pro živnostníky v České republice - aktuální nabídky předních bank. Samostatní podnikatelé, jako kdokoli jiný v případě potřeby dodatečných finančních prostředků a finanční produkt, který má název - v půjčky pro podnikatele, na jejich podnikání vzkvétala a vyvinul. To platí zejména pro podniky, které potřebují peníze, aby realizovat všechny své plány a budovat dobré, ziskovou společnost. Česká finance společnosti a banky nabízejí podnikatelská půjčka -pochatkivtsiv, které umožňují mladým lidem utrácet peníze na rozvoj a podporu svých projektů a efektivně realizovat koncipované nápady.
Půjčka pro začínající podnikatele se může zdát jako malý úvěr, průměrných úvěrů a velkých úvěrů. Podmínky půjčování příliš odlišné. Je možné, aby se vítězný bod pro úvěry pro podnikatele bez zajištění, a proto s poskytováním úvěrů (v druhém případě se výše úvěru bude větší a menší úroková sazba). Správné použití úvěru pro PI vždy v souvislosti s podnikáním.
Podnikatelské úvěry vydán za těchto cílových skupin: individuální podnikatelé, včetně jednají v zájmu rolníka (farmáře) hospodářstvích, obchodní společnosti (veřejná obchodní společnost, společnost s ručením omezeným, komanditní společnosti, dodatečný závazek), akciové společnosti, státní podniky, družstva soukromými notáři. Stejně jako provozní financování podniků a financování nerezidenty povoleny.
Cíle financování:

  • Pracovní kapitál, rozvoj podnikání;
  • Nabývání nemovitostí, včetně komerčních nemovitostí, nemovitostí za účelem dosažení zisku obchodní organizace (po němž následuje odebrání bydlení), pozemků za účelem výstavby komerčních nemovitostí, komerčních nemovitostí, rekonstrukce hlavního nemovitostí pro podnikání;
  • Investiční cíle: nabytí movitého majetku, oprava / rekonstrukce budov, obchodní prostory, investice, nákup podílu na základním kapitálu, nabývání cenných papírů;
  • Refinancování současných / non-dluh problém dlužník / třetími stranami v bance / jiných bank nebo organizací provádět určité typy bankovních operací / na jiné osoby či subjekty.

Finanční podmínky až 7 let.
Půjčky pro začínající živnostníky vystavena v cizí měně - Česká koruna. Výše finančních prostředků je zcela individuální indikátor hlasových svou specifickou hodnotu. doba odkladu až 6 měsíců.